Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dobry antywirus na komputer

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Glamour



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 7:36 am    Temat postu: Dobry antywirus na komputer Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, czy zna sie ktoś tutaj na komputerach. Jaki antywirus macie u siebie. Ja dotychczas korzystałam z tych bezpłatnych, dostępnych w sieci, ale niestety nie zapewniają one ochrony na takim poziomie jak bym chciała. Wolę więc zapłacić i mieć pewność, że mam dobrze chroniony komputer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kkatarzynka



Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 8:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli darmowe nie zapewniają ci odpowiedniej ochrony, to przestań chodzić po jakichś dziwnych zawirusowanych stronach. U mnie bezpłatne programy sprawdzają sie bardzo dobrze, a przecież przeglądam dużo różnych stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Franka



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawdę świetna rada. Wiele to ona do tematu nie wnosi. Ale do rzeczy. Ja też wolę kupić porządny program antywirusowy niż liczyć na to, że darmowe nie mają żadnej dziury. Bardzo dobry program, który zapewnia kompleksową ochronę znajdziesz na stronie https://www.vebo.pl/360-total-security-business-advanced. Zapewnia on ochronę w czasie rzeczywistym, zabezpiecza poufne dane i jest łatwy do wdrożenie. Cenowo natomiast- bardzo przystępny. Bo kosztuje mniej niż 100 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group