Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dlaczego on sie tak denerwuje??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 9:16 pm    Temat postu: dlaczego on sie tak denerwuje?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam mały problem. mój miesięczny synek bardzo sie czasami denerwuje przy karmieniu na początku ładnie ssie a po chwili bardzo sie denerwuje płacze i tak sie zachowuje jak by szukał cyca choc go ma przed sobą. podkreśle to że dałam mu już smoczka bo nie mogłam dać sobie rady z jego zasypianiem ponieważ wogóle nie chciał sam zasypiać w łużeczku zreszta do tej pory ma z tym problemy ale już nie takie. a po za tym mam jeszcze jedno pytanie ponieważ on za każdym razem kiedy zasypia i sie budzi strasznie stęka aż sie cały czerwony robi i każdy mi mówi że ich dzieci tak nie robiły a on tak stęka jak by miał kupe robić i sie pręży jak by go brzuszek bolał ja nie wiem czy to jest normalne.
prosze odpiszcie mi z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie to nie jest normalne ze za kazdym razem dziecko sie prezy i napina...moze ma problemy z wyproznianiem? jesli tak to jest to zapewne dyschezja, czyli niedojrzałość przewodu pokarmowego, polegająca na tym, że wypieraniu stolca nie towarzyszy rozkurcz zwieracza odbytu. Jest to dla dziecka dosyć nieprzyjemne, ale nie wymaga żadnego leczenia, z czasem ustępuje samo.
a moze mały ma kolke? podkurcza nozki? przyszło mi do głowy jeszcze jedno: moze nie toleruje Twego mleka? zdrowo sie odzywiasz? moze jesz cos co Tobie smakuje a jemu szkodzi...zastanow sie Smile. co do karmienia piersia- to pamietaj zeby dawac dziecku cała brodawke i przystawiaj dziecko do piersi ,a nie piers do dziecka :p powodzonka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolki napeno nie ma bo by płakał. tylko że on tak cały czas stęka za każdym razem kiedy sie budzi i zasypia a z wypróznianiem tez nie ma problemow. nie mam pojecia co mu jest :roll: .a jeśli chodzi o karmienie to mi sie wydaje ze go dobrze przystawiam do piersi i cały czas uważam na to co jem ale on nie za kazdym razem sie tak denerwuje zazwyczaj tak sie zachowuje wieczorem.na początku myślałam ze to od smoczka ale jak by tak było to by sie raczej tak cały czas zochowywał prawda? z gory dziekuje za odpowiedż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mowilas o tym lekarzowi?Moze powinien Go zbadac neurolog?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawiałam z położna i ona powiedziała ze niby w ten sposób rośnie ale mi sie za bardzo nie chce wierzyć a do lekarza ide dopiero za tydzień z nim.ale mam nadzieje że to nic poważnego. ja na początku myślałam ze to normalne że tak robi.

Tak wogóle mam jeszcze jedno pytanie co można zrobić żeby dziecko spało w nocy a nie w dzień. ponieważ mój synek chyba myśli że dzień to noc a noc to dzień ponieważ w nocy praktycznie wcale nie śpi a dzień prawie cały dzień prześpi i to jest dla mnie naprawde męczące a na dodatek nie chce za bardzo zasypiać w swoim łużeczku :? i nie wiem jak go przestawić na to żeby spał w nocy i nauczyć go zasypiać w łużeczku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze mu niewygodnie w łózeczku ;]
poprostu nie daj mu zasnąc w ciągu dnia;] albo zmuś go do aktywności fizycznej wieczorem i padnie bedzie spał cała noc,
mnie to bardzo dziwi taki dzieciak cały dzień lezy w łózku a ludzie sie dziwą ze on nie chce spać w nocy;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety male dzieci czesto tak maja,ze budza sie w nocy i nie chca pozniej zasnac,ale troche mnie dziwi,ze Twoj synek tak robi,bo z tego co pisalas to On ma dopiero miesiac,wiec taki maluszek powienien ladnie spac i w dzien i w nocy i w zasadzie budzic sie na jedzenie.A co On robi w nocy jak nie spi? Placze caly czas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie właśnie też to bardzo dziwi że on tyle nie śpi ponieważ on potrafi czasami nie spać w dzień i w nocy.Czasami płacze w nocy jak nie śpi czadsami marudzi a czasami sie rozgląda i jest wszystkiego ciekawy.i naprawde wszystkiego już próbowałam z mężem od godz. 20 nie dajemy mu wogóle spać bawimy sie z nim itd. kąpiemy go o 21.30 żeby dłużej spał zaśnie ok.22 a obudzi sie już czasami o 24 i potrafi czasami znowu nie spać ok 2 godz. nie mam pojęcia co mam z tym zrobić już nawet kupiłam mu to mleczko i płyn do kąpieli z Johnsons baby na lepsze zasypianie i nic ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to chyba taka natura Twojego dziecka,bo gdyby cos Mu dolegalo to by caly czas plakal,wiec widocznie nie potrzeba Mu duzo snu.Mojej kolezanki synek zkolei caly czas plakal i placze,potrafil tez nie spac caly dzien i cala noc,tylko ze non stop plakal i lekarze nic nie stwierdzili,jest zdrowy tylko poprostu placzek.Tak wiec rozne sa dzieci. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group