Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dlaczego od wielu lat puchną mi nogi?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 4:53 pm    Temat postu: dlaczego od wielu lat puchną mi nogi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat pojawia mi sie opuchlizna w łydkach, robią się takie grubszę i cięższe. Najczęściej gdy siedzę lub chodzę, na leżąco objawy ustępują.
Miałam robione przepływy żylne (dopler) i wyszły dobrze,podstawowe badania i badania świadczące o zakrzepicy też były prawidłowe. Dodam tylko, że stwierdza się u mnie blok prawej odnogi pęczka hisa. Czasem robi mi się słabo, szybko się męczę, mam nerwicę. Czy przyczyna tej opuchlizny mogą być zaburzenia krążenia?
Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asas
Należy sądzić,że właśnie problemy z krążeniem,mają wpływ na taki stan.Należy też wykluczyć czy nie występują problemy z układem moczowym.Czy było robione usg j.brzusznej?badanie moczu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group