Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dlaczego boli?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikki16



Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 19, 2013 5:11 pm    Temat postu: Dlaczego boli? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatm. Mam 16 lat i w ostatnim półroczu dwa razy skręciłam staw skokowy(obydwie nogi) w jednym przypadku skończyło się gipsem, a w drugim tylko stabilizatorem. Lekarz stwierdził destabilizację stawów w obudwu nogach i kazał ćwiczyć. Poza tym leczenie zostało zakończone. A mnie nadal boli! Ćwiczę stawy codziennie,ale ból przy chodzeniu nadal się utrzymuje. Zrezygnowałam też z wfu ze względu na dolegliwości mimo, że lekarz kazał funkcjonować normalnie...co mam robić? Mia ktoś podobnie? Ile jeszcze będzie mnie boleć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Paź 19, 2013 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz destabilizacje stawów to koniecznie chodz w sciagaczach - i to przez dluzszy czas. Do tego polecalabym glucozamine... wiem po swoich potraningowych bolączkach, ze najlepsza jest ta z firmy TREC. Troche droższa ale bardziej wydajna i nie trzeba jej łykac tonami. I do tego ok, rezygnacja z wf-u moze na razie jest dobrym pomysłem ale nie mozesz z ruchu rezygnowac bo będzie gorzej. Koniecznie zapisz sie na basen, woda masuje i rehabilituje, wiec jest to najlepsza opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, spróbuj ściągaczy. Moja znajoma również miała dosyć podobne dolegliwości. Odczuwała ból, ale ściągacze jej pomogły - dodam, że nosiła je prawie rok czasu! Wszystko zależy od organizmu.

Jeśli masz jednak jeszcze jakieś wątpliwości, to może skontaktuj się ze swoim lekarzem i poinformuj go o tym i zapytaj o jakąś metodę, która pomoże Ci szybko pokonać ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group