Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dietetyk Lublin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaMaciejak



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 12:30 pm    Temat postu: dietetyk Lublin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, szukam dietetyka w Lublinie. Muszę schudnąć, a przy tym mam problemy z prawidłową pracą serca i nadciśnieniem. U kogo leczą się osoby, mające podobną sytuację ? Możecie polecić kogoś w Lublinie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czekolada600



Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 11:53 pm    Temat postu: Re: dietetyk Lublin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry jest pan Grzegorz Kowaluk z Luxmedu na królewskiej. On zajmuje się osobami ze schorzeniami i chorobami. Na prawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka22



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 3:19 pm    Temat postu: dietetyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o Pana Kowaluka mogę go polecić z czystym sumieniem ponieważ to doświadczony dietetyk z długoletnim stażem także wie co robi i widać że się na tym zna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JKM



Dołączył: 13 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 12:04 pm    Temat postu: dietetyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam Panią Magdalenę Jarzębowską psychodietetyka, autorkę książek dotyczących motywowania do odchudzania, -----------
prowadzi program walki z nadwagą i otyłością Nowa Lekkość Bytu, prowadzi też ciekawy blog -----nie podajemy linków----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
holender



Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 5:47 pm    Temat postu: najlepszy dietetyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odkąd efekt jojo powrócił szukam dobrego dietetyka w lublinie który mógłby sprostać temu zadaniu a nie tylko dużo gadać. O Kowaluku słyszałem sporo także spróbowałbym ale pewnie kolejki i drożyzna skoro taki dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bajka



Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że moja znajoma może Ci pomóc. Napisz pod adres ------opisując dokładnie swój problem a ona na pewno pomoże ci zadbać o zdrowie i ułoży specjalnie dla ciebie indywidualny jadłospis. Dodam że ma konkurencyjne ceny! Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
holender



Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ale udalo mi sie zapisać do pana kowaluka z isto. myslalem ze bedzie gorzej z terminem a tu tylko niecały miesiac i umowione. po pierwszej wizycie nie jestem przekonany ale ide na kolejna konsultacje i zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brewineczka



Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 12:50 pm    Temat postu: dietetyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a i ja miałam przyjemność "pracować" z Panem Kowalukiem, w sensie pracować nad moją wagą Wink i efekty przerosły moje oczekiwania, jestem leniwa z natury, nie ukrywam, więc odchudzać mi się po prostu nie chciało, a Pan Grzegorz Kowaluk tak mnie zmotywował, że teraz mówią na mnie "laska" Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group