Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta na wzrost? Błagam o pomoc!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annahanna



Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 5:01 pm    Temat postu: Dieta na wzrost? Błagam o pomoc! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Słuchajcie mam taki problem. 25 Sierpnia kończę 16 lat, i jestem bardzo niska. Mam zaledwie 154 cm. Za rok chciałą wziac udzial w takiej sesji jednej z agencji dla modelek i modelów. Niestety wzrost to mój problem. Muszę w ciągu roku urosnąc ok 8-10 cm. CZy możecie mi jakoś pomóc? Słyszałam o zwisaniu na drążku. Poodbno 3 minuty dziennie pozwolą na wzrost o 0,8 cm miesięcznie? Może znacie jakąs dietę , która wspomaga wrost? Co tzreba jeśc, czego nie wolno. Co może dobrze wpłynąc na wzrost? Podobno cwiczenia też pomagają, ja dużo jeżdżę na rowerze stacjonarnym. No i picie mleka, podobno pomaga.
I chciałam waz też zapytac co sądzicie na temat hgh? Czy to jest dobre?? Czy warto?? Jak myślicie czy połączenie zwisania, dobrej diety, wysiłku, picia mleka, ew. jakiś wspomagających tabletek da mi ten upragniony wzrost? Bo niestety zauwazyłam, ze od kilku miesięcy mi nic nie przybyło? Może jak wezmę się w gars i zastosuje do rad to mi się uda? Proszę o pomoc! Duzo juz o tym czytałam i prosze mnie nie pouczac o genetyce itp... Jeżeli ktoś może mi poradzic, co jak, co warto sprobowac to bardzo prosze! Chce chociaz przez ten rok miec nadzieję, ze się uda! Będę się stosowac rygorystycznie i wierzyc! Może ta wiara mi pomoże? W koncu czyni cuda! Wiec błagam o jakiekolwiek porady!

Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brałam kiedyś udział w jodze.
kobieta która prowadziła zajęcia powiedziała że regularne uczestniczenie w zajęciach może spowodować urośnięcie. to tylko wprawdzie tyko kilka centymetrów ale zawsze cośSmile
głównie chodzi o to, że człowiek rozciąga sobie różne mięśnie i dzięki temu kręgosłup jakby się wydłużał,
tylko jedna rada- nie próbuj stosować jogi na własną rękę bo możesz sobie krzywdę zrobić. moim zdaniem lepiej ćwiczyć pod okiem instruktora Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno tymi sposobami urośniesz troche ale moim zdaniem napewno nie 10cm. Ja w twoim wieku miałam jakiś 156cm a teraz mam 19lat i mam 159,5cm i już nierosne. Dlamnie to chore że agencje mają określiony wzrost są piękne i niskie kobiety i moim zdaniem to dyskryminacja, na fotkach też niespecjalnie widać wzrost.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annahanna



Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co ma wzrost do modelingu?! Co niscy ludzie nie mogą chodzic po wybiegu? To jest głupie! Mimo iż robie wszystko zeby moj wyglad był zdrowy, naturalny, to przez wzrost nic nie osiagne Sad Po co Bóg daje takie marzenia jak nie moge spelnic? Joga to świetny pomysł, ale niestety ja mieszkam na prowincji, i tutaj nie ma zadnych kursów Sad Moze jakos sama w domu sobie dam z tym rade! Musze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Joga na własną ręke to jest zły pomysł. A może pogadaj z lekarzem i dowiedz sie czy wogóle da się twój cel osiągnąć?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annahanna



Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm do lekarza? Tylko do jakiego? I po co konkretnie? Myślisz , że może mi pomóc? Jestem gotowa na wszystko! Co do Jogi. To znalazłam już takie płyty dvd do cwiczenia jogi w domu. Chyba nic złego się nie stanie? Bo ja jestem normalnie załamana Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to juz genetykaa z nia nie zrobisz za wiele..

niby jeszcze rosniesz ale 10cm odpada

od razu mowie hormon wzrostu nie a wplywu na wzrost
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annahanna



Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co ma?? dlaczego 10 cm odpada?? a jak mam zapisane tyle w genach?? jest szansa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
m.michalsky



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak zostało wspomniane, wzrost to głównie genetyka - nie mamy na niego dużego wpływu. Polecam zakup witaminy B, słyszałem, że pomaga. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group