Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

diagnoza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adria



Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 9:26 pm    Temat postu: diagnoza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wspomnę tylko, że byłam ukoszona przez kleszcza.
Od połowy zeszłego roku kiedy załozyłam pólbuty zaczął się ból w kostce promieniujący do kręgosłupa, przez kilka dni kulałam, bo przy chodzeniu ból się naśilał. Po jakimś czasie ból poprostu minął - smarowałam tylko maściami. Dostałam skierowanie do ortopedy, ale neistety nadal czekam za wizytą. Kilka miesięcy temu zaczeła mi drętowieć prawa noga i reka byłam u neurologa i dał skierowanie do szpitala, zapytał tez czy bym się nie zgodziła na punkcje - taką zgode w przychodni wyraźiłam. Leżac tydzien w szpitalu miałam robione rezonans, który nic nie wykazał, EEG, ENG wszystko było jak najbardziej w porządku. Niepokojące dla lekarza bylo tylko to że spadały mi białe krwinki przyjmując się do szpitala miałam 3.36 2 dni pozniej 3.16. Po wyjściu ze szpitala przez jakieś 1,5 tygodnia bolała mnie głowa - zarzywałam środki przeciwbolowe a od jakiegoś miesiąca niestety nie mogę siedzieć bez oparcia bo pojawił się bol w kregosłupie w dolnej czesci. Naprawde denerwuje mnie to że zgodziłam sie na punkcje i jej nie miałam a teraz czuje sie jeszcze gorzej niz przed szpitalem. Prosze o rade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group