Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

destrukcyjny hazard...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazurka-mazurkiewicz



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 3:56 pm    Temat postu: destrukcyjny hazard... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam, pomóżcie mi bo już nie wiem co robić. Jak mogę pomóc osobie uzależnionej od hazardu? Rozmowy nic nie dają. Długi coraz większe i ciągle tylko słyszę że to już koniec po czym okazuje się co innego Sad jakie kroki podjąć? już jestem wykończona tym wszystkim...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrei



Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co właściwie zrobiłaś do tej pory? Jakie kroki podjęłaś? rozmawiałaś może ze specjalistą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mazurka-mazurkiewicz



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawiałam, tłumaczyłam, prosiłam... próbowałam namówić też męża na terapię bez skończyło się na obietnicach poprawy i tyle. SadSadSad czy są jakieś kroki prawne które mogę podjąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aldonka



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgłoście się do NEFO. Jeśli Twój mąż nie będzie chciał to najpierw zgłoś się do nich sama. Oni cię pokierują jakie kroki powinnaś podjąć, jak rozmawiać, co robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:46 am    Temat postu: Re: destrukcyjny hazard... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mazurka-mazurkiewicz napisał:
Błagam, pomóżcie mi bo już nie wiem co robić. Jak mogę pomóc osobie uzależnionej od hazardu? Rozmowy nic nie dają. Długi coraz większe i ciągle tylko słyszę że to już koniec po czym okazuje się co innego Sad jakie kroki podjąć? już jestem wykończona tym wszystkim...

Dobry psycholog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie terapia uzależnień. O tego typu terapii możecie poczytać sobie na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/jak-pracujemy/. Jeśli ktoś chce pomocy to ją otrzyma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group