Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

depresja? stres? sen

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wrobelek45



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 11:02 am    Temat postu: depresja? stres? sen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam problem ze zdrowiem. mam prace fizyczną, w dodatku stresującą.
Szukam opinii, mam problem ze snem, ze stresującym stylem życia, tego skutki da się odczuć idąc spać.. Ciężko jest mi zasnąć.
Znalazłem Hotel Bacówka Radawa SPA, otworzyli farmę zdrowia, m.in. jest tam pakiet stress.. czy wybranie sie tam na kilka dni, współpraca z lekarzami jest to w stanie mi pomoc? potrzebuje rady. Question Exclamation Question Exclamation Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym zaczęła od ziołowych środków na stres, możesz sobie kupić nervomix control i spróbować jak na Ciebie działa, powinieneś się lepiej czuc, byc mniej spięty a te tabletki możesz brać nawrt w pracy bo nie zamulają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marika111



Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 4:42 pm    Temat postu: syndrom zmęczenia/fibromialgia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaffka napisał:
Ja bym zaczęła od ziołowych środków na stres, możesz sobie kupić nervomix control i spróbować jak na Ciebie działa, powinieneś się lepiej czuc, byc mniej spięty a te tabletki możesz brać nawrt w pracy bo nie zamulają


Problemy ze snem miałam przez wiele lat.Wybudzanie się ,totalne zmęczenie.Kładłam się spać zmęczona wstawałam jeszcze bardziej zmęczona ....doprowadzało to to braku koncentracji...problemów z wykonywaniem obowiązków..z codziennością....
Badania nie wskazywały na żadną chorobę a uzależniać się od tabletek nasennych nie chciałam.
Po latach okazało się że jest to syndrom chronicznego zmęczenia -podobno nieuleczalny.Kilka miesięcy temu w klinice Asklepios zostałam wyleczona z tej choroby-całkowicie.Obyło się bez tabletek ,suplementów i drogich zabiegów.I tego samego życzę wszystkim którzy cierpią.Marika

Dodano po 8 minutach:

Dodam że w klinice mówią również po polsku.Podaję stronę : www.terapiasdesalud.es
Leczą tam również fibromialgia.
Jedna terapia i wraca pełnia zdrowia ,zdrowy sen i funkcjonowanie pełnią życia.
Marika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie najbardziej polecam udać się do kogoś, kto będzie w stanie pomóc, szczególnie jeśli mówimy o depresji. Konsekwencje z nią związane mogą być bardzo poważne, więc nie powinniśmy tego bagatelizować. Na stronie https://angelini.pl można poczytać na jej temat więcej i dowiedzieć się, jak z nią walczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group