Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

depresja lękowa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:42 am    Temat postu: depresja lękowa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam za sobą trudny okres. Ostatnie miesiące to dla mnie istne piekło. Nie mogę spać, jeść, normalnie funkcjonować. Z każdym dniem ogarnia mnie coraz większy lęk i nie wiem już co mam zrobić, jak sobie z tym poradzić. Nie chcę iść do psychologa czy psychiatry, bo boję się co ludzie powiedzą. Czy możecie mi coś poradzić? Co mam w tej sytuacji zrobić? Czuję, że jest ze mną coraz gorzej i nie wytrzymuję tych wszystkich stresowych sytuacji. Może powinnam jednak udać się do lekarza? Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
makiz7



Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na pewno warto skorzystać z pomocy specjalisty. Po pierwsze na spokojnie, pamiętaj że nigdy nie jesteś ze swoimi lękami sama i zawsze możesz poprosić o pomoc. Dobry psycholog https://ranking.abczdrowie.pl/ może pomóc dotrzeć do źródła twoich lęków i przepracować traumę. Jeśli przyczyna byłaby głębsza to na pewno powie ci co dalej robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam poszukać psychologa, który specjalizuje się w terapii dotyczącej nerwicy lękowej. Sama chorowałam od wielu lat, przez lata sie nie leczyłam i wydawało mi się,ze po prostu taki mam charakter. Jednak z roku na rok wszystko się pogarszało oraz były dni kiedy nie miałam ochoty wychodzić z domu.

Pomogła mi psychoterapia indywidualna prowadzona w Strefie Mysli w Warszawie...

Chodziłam na wizyty do Anny Firkowskiej. Bardzo konkretna, z dużą wiedzą i profesjonalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiktoria21



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie za wiele piszesz o swoich lękach, może warto poszukać przyczyny, co to za lęki? czego się tak naprawdę boisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group