Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia.89



Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 7:42 pm    Temat postu: Depilacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,

Czy ktoś z was stosuje zabieg usuwania włosów w salonach?
Nigdy nie byłam na takiej depilacji i coraz bardziej zastanawiam się czy nie skorzystać i się nie wybrać Smile
Czytałam w sieci, że depilacja laserowa nie boli prawie w ogóle, ale chętnie poznam opinie osób, które korzystają z takich zabiegów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Oliver68



Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto, efekty są długotrwałe i satysfakcjonujące. Pod warunkiem że biorą się za to profesjonaliści... Moja żona korzysta z usług salonu http://belequilibre.pl/ i jest bardzo zadowolona. Chodzi tam na depilację, ale też na inne zabiegi kosmetyczne. Ja natomiast nie miałem okazji, ale kto wie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tryni



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam kremu veet 3min do suchej skóry, sprawdza się szczególnie na wyjazdach bo nie mam po nim żadnych podrażnień, ładnie pachnie, chyba jako jeden z nielicznych kremów do depilacji. I po zastosowaniu skóra jst przyjemnie gładka jak po peelingu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lili29



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o i ja zwolenniczka Veet bardzo lubię mój kremik fajnie nawilża, nie ma wrastających włosków, sprawdza sie w każdej okoliczności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Efekty są raczej oczywiste i dla mnie nie ma co porównywać domowych sposobow usuwania owłosienia z tymi, jakie robia w warszawskiej klinice beauty address. Po pierwsze trwałość zabiegu. Jak się zrobi depilacje laserowo to robi sie ją na lata i pozniej nie wraca sie do tematu. Wazna tez jest sama jakość skory. Bo jednak maszynka szarpie, a po zabiegu skora szybko dochodzi do siebie, zaczerwienienie mija raz dwa. Zreszta tutaj zrobili sprytne zestawienie tych opcji depilacji http://kobiecyportal.com.pl/depilacja-laserowa-w-gabinecie-kosmetycznym-czy-w-domu-gdzie-wykonac-zabieg-depilacji/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdecydowanie najlepszą opcją jest depilacja laserowa. Jakiś czas temu robiłam zabiegi depilacji laserowej w Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/ i z efektów jestem do dziś zadowolona. Dodam jeszcze przy okazji, że zabiegi były kompletnie bezbolesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj warto...
W konsekwencji tego zabiegu zniszczeniu ulegają mieszki włosowe, czyli miejsca, z których wyrasta włos. Jednak żeby skutecznie pozbyć się włosów, potrzeba zazwyczaj 5-8 zabiegów w odstępach co 8-10 tygodni.

Trochę to zajmuje ale potem masz już całkowicie gładką skórę wolną od włosów i nie musisz marnować czasu na depilowanie.

A jesli chodzi o Kraków to polecam tan gabinet https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/ - mają tam dobry laser.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
danusia90



Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem umówiona na konsultacje. Klinika medycyny estetycznej Elite ma w ofercie zabiegi depilacji laserowej, ale z tego, co wiem, to są jakieś przeciwskazania i konsultacja jest w moim wypadku konieczna. Z reszta tu chodzi o nasze bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 12:43 pm    Temat postu: Re: Depilacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marysia.89 napisał:
Hej,

Czy ktoś z was stosuje zabieg usuwania włosów w salonach?
Nigdy nie byłam na takiej depilacji i coraz bardziej zastanawiam się czy nie skorzystać i się nie wybrać Smile
Czytałam w sieci, że depilacja laserowa nie boli prawie w ogóle, ale chętnie poznam opinie osób, które korzystają z takich zabiegów Smile
Witam nigdy nie miałam okazji mnie wystarczy maszynka z drogerii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group