Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depilacja laserowa Trójmiasto

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotrBerek



Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 9:00 am    Temat postu: Depilacja laserowa Trójmiasto Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie widziałem tutaj tematu o depilacji laserowej tak wiec postnowiłem zacząc. Liczę tutaj na odpowiedzi osób, które zdecydowały się na takie wlaśnie zabieg. Nie tylko z Trójmiasta ale z całej Polski. Mam dość spore owłosienie na plecach oraz chciałbym je usunąc. Czy można to zrobić za pomocą lasera?
Jaki konkretnie laser mozecie polecic oraz z jakim mniej wiecej wydatkiem trzeba będzie się w tym zakresie liczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jovitka



Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 8:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Można wydepilować to laserem ale nie wiem jak z tym jest u mężczyzn. Raczej nie powinno być przeciwwskazań ale myśle,ze jako facet będziesz musiał wybrać sie na więcej zabiegów niz na przykład kobietka ( mogę się oczywiście mylić).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PiotrBerek



Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaki konkretnie rodzaj lasera możesz polecić? BO widziałem,że jest kilka rodzajów lasera.
Widziałem na gruponie oferty lasera IPL.Warto jest to brać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepszy od IPL jest laser diodowy, jest skuteczniejszy i mniej zabiegów potrzeba, aby usunąć owłosienie. Informacje na temat depilacji laserowej znajdziesz tuaj: https://www.biomedical.pl/uroda/depilacja-laserowa-6287.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anuris



Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z depilacji laserowej gdyz zapewnia długo trwały efekt który można podziwać na bardzo długooo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julitkas



Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa ponoć jest skuteczna po serii zabiegów, ale też jest dość kosztowna i bardzo nieprzyjemna. Byłam na depilacji łydek i niestety po jednym zabiegu podziękowałam. Uczucie szczypania i pieczenia mnie przerosło. Zdecydowanie wolę wykonywać depilację za pomocą pasty cukrowej. Tutaj: http://www.pracownia-piekna.pl/depilacja-pasta-cukrowa/ możesz poczytać coś więcej na ten temat. Zabieg trwa nieco dłużej, ale jest praktycznie bezbolesny i znacznie tańszy. Włoski po takiej depilacji są osłabione i dłużej zajmuje im wyrośnięcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group