Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dentystka problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
migotka28



Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krk
PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 9:19 pm    Temat postu: dentystka problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
potrzebuję porady, juz 3 raz jestem na fotelu u dentystki a ząb nadal boli:( pojawilam się u niej na kontroli bez bólu, zapłacilam za plombę, 2 razy borowanie, 1 zdjecie i wtopiona kasa? czy jest jakiś paragraf na dentystów? nie dostaję żadnego paragonu mimo ze to nie jest gabinet jednoosobowy w Koziej Wólce a Pani dentystka twierdzi że nic tam nie ma, ząb ok, co teraz, kolejny dentysta i znów kasa na tego samego ząbka????Sad
pozdrawiam
m
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a powiedz jej o tym, albo zapytaj innego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olanowik
Spamer


Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zmienić dentystę. Też tak miałam, w końcu poszłam do innego i jest święty spokój. Nie wiem skąd jesteś, ale u nas w Gliwicach bardzo dobrze zęby leczą w [reklama]. Na rynku działają już długo, usługa jest naprawdę fachowa i miła Smile Robią sporo rzeczy jeśli chodzi o zęby - możesz sobie zerknąć na [zakaz umieszczania linków]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nurse



Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odczekaj troche, czasami tak jest po borowaniu. Ewentualnie trzeba lepiej doszlifować plombe. Czy zab reaguje na zimno/cieplo? może kwalifikuje sie do leczenia kanałowego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group