Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dawstwo szpiku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 11:37 am    Temat postu: Dawstwo szpiku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy znajdą się tu osoby, które są zapisane do Rejestru Dawców Szpiku Kostnego? Z tego co czytałam na (usunięty link) zapisanie się nie jest trudne, a można komuś bardzo pomóc. Jakie macie zdanie na ten temat? Ktoś z Was się zdecydował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie spełniam warunków, żeby zostać dawcą szpiku - a zawsze chciałam w ten sposób komuś pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena81



Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem Dawdcą Smile, to bardzo proste. No chyba, ze nie mozna ze wzgledy na stan zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeszedłeś zabieg czy na razie tylko zapisałeś się do rejestru dawców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group