Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy w trakcie ciazy moge nosic kolczyka w pepku ???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
svietlana
Gość









PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 2:50 pm    Temat postu: czy w trakcie ciazy moge nosic kolczyka w pepku ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zastanawiam sie czy w trakcie ciazy moge nosic kolczyka w pepku??[/b]
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma jakiegoś poważnego przeciwskazania. Raczej brak wygoy w takim wypadku może być przeciw temu.

Samo przekówanie w ciąży może być niebezpieczne ze względu na mozliwość zakażenia. Ale jeżeli masz już kolczy i jesteś w ciąży, nie przeszkadza Ci to, więc noś jezeli chcesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to za brednie... Przecież pod wpływem rozciągania skóry brzucha kolczyk może spowodować pęknięcia skóry! Mam nadzieję, że ta dziewczyna Cię nie posłuchała bo współczuję... :/
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale dopoki brzuch nie zacznie drastycznie rosnac, przeciez moze nosic.
wiadomo ze jak juz skora bedzie bardzo naciagnieta to i bedzie jej nie wygodnie i sama sobie wyjmie Wink
ale poki co zgadzam sie z pawlem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale nie przez całą ciążęSmile
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak jej brzuch urosnie, to sama zobaczy ze nie ma na czym sie ten kolczyk trzymac Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe prawda:)
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group