Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy używacie serum do twarzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 1:36 pm    Temat postu: Czy używacie serum do twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy rzeczywisćie widziecie po nim różnicę?

Jeśli tak to jakie mozecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsze serum jakiego do tej pory używałam to serum tonizujące eva dermo. . Skóra twarzy jest nawilżona, sprężysta. Produkt nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy co mi odpowiada bo dzięki temu fluid mi sie na twarzy nie roluje jak się zdarzało przy innych kosmetykach. Stosowałam go samodzielnie na noc oraz rano przed nałożeniem bazy pod makijaż. Bardzo fajny produkt z przyjaznym składem Smile Dodatkowo niska cena i polski produkt. Jak do tej pory nie odkryłam niczego lepszego tak więc nie bede z niego rezygnowała.
https://sklep.pollenaewa.com.pl/mleczka-toniki-zele-plyny-miceralne/862-serum-tonizujace.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, używam takiego https://www.doz.pl/apteka/p131395-Botame_Face_Kolagen_Morski_i_Elastyna_Morska_serum_do_twarzy_30_ml z kolagenem, elastyną i miodem, super dla twarzy, ujędrnia i nawilża, ja jestem bardzo zadowolona z działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group