Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy to musi byc grzybica?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 6:33 pm    Temat postu: czy to musi byc grzybica? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, kiedys mialam grzybice i teraz gdy zobacze jakikolwiek bialy leciutki nalot czy bielsza wydzieline niz zwykle odrazu podejrzewam najgosze- ta nieszcesna grzybice... no i teraz tez wydaje mi sie ze cos tam jest, bo za pomoca lusterka zajrzalam "tam" no i daleko w pochwie ale naprawde daleko wiedze cos bialego ale to nie sa te znane wszytkim biale grudki...no i nie wiem czy to juz jakas grzybica mnie atakuje czy poprostu tak czasem jest, nie mam zadnego swedzenia czy pieczenia i bialego nalotu na wargach sromowych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze masz zwykłe upławy - niezwiązane z grzybicą .

Jeżeli jesteś w okresie dorastania ( mniej niż 21 lat ) to take przypadki maja miejsce i nieoznaczaja nic groźnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muldula
Gość









PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hello, ja troche z innej beczki, ale jednak dalej w tych klimatach ze tak powiem... mianowicie, wiem głupio to zabrzmi i sama sie sobie dziwnie, jak to sięmogło stać, ale zapomniałam wyjąć tampona i on tam tak sobie tkwił dosyć długo i po wyjeciu mam taka dosyć dziwna wydzieline.. myślice, że mogłam dostac jakiegoś zakażenia? coś misie moglo rozwinac, jakis grzyb albo coś w m stylu? wymyłam sie po tym pożądnie, zrobiłam nawet irygacje tantum rosa na wszelki wypadek, ale nie bardzo pomogło... byłabym wdzieczna za odpowiedź.
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pozostawienie tamponu moze spowodować poważne komplikacje

krew w nim zgromadzona rozpoczyna proces gnilny :/

proponuje przejść sie do ginekologa i powiedzieć mu o tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muldula napisał:
mam taka dosyć dziwna wydzieline.. myślice, że mogłam dostac jakiegoś zakażenia? coś misie moglo rozwinac, jakis grzyb albo coś w m stylu? wymyłam sie po tym pożądnie, zrobiłam nawet irygacje tantum rosa na wszelki wypadek, ale nie bardzo pomogło... byłabym wdzieczna za odpowiedź.


owszem, jak najbardziej mogłas nabawić się jakiegoś zakażenia. jakbysmogła powiedziec jeszcze jakie sa to upławy, czy maja jakies kolor, zapach charakterystyczny, konsystencje.. wtedy łatwiej byłoby ustalić, co to prawdopodobnie jest. czy jakies inne objawy typu swąd, zaczerwienienie, opuchlizna?
na wszelki wypadek, jeśli nie byłas jeszcze u ginekologa to kup bez recepty clotroimazol maść i lacibios femina probiotyk. zacznij łykać i jesli upławy nie znikną, to do ginekologa! choc tak bez znajomosci bardziej szczegółowych objawów cieżko mi coś doradzać na chwile obecną...

ps. irygacje moga spowodować powazne zaburzenia w zawartości pozytywnych bakterii kwasu mlekowegi i bakterie chorobotwórcze maja wieksze pole do popisu i łatwiej się zagnieżdzają, wiec nie radze irygacji stosować (mikroflora pochwy po takiej irygacji wraca do swojego stanu odpowiedniego po 72 godzinach dopiero), lepiej po prostu przemywać się czasami tantum rosa, robić płukanki, ale nie irygacje!



-----edit by emilka-------
temat zamykam i pozostawiam jeden, dotyczący grzybicy pochwy

_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group