Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to jest zgorzel gazowa ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netfm



Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Limanowa
PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje pytanie dotyczy załączonego zdjęcia (okolica łokcia) .
Taka "bula" jak na zdjęciu wyrosła kilka dni po zdjęciu kroplówki w szpitalu z okolic łokcia lewej reki. Proszę o jakieś sugestie czy to mogła być zgorzel gazowa (gangrena). - tak bowiem sugerowali w szpitalu, jednak potem z tego się wycofano i nie podano co "to" mogło być?

[/url]http://yfrog.com/nfdsc00017zdjecieokolicloj[url][/url][/quote]

Dodano po 1 minutach:

http://yfrog.com/nfdsc00017zdjecieokolicloj - tutaj jest zdjęcie odnośnie pytania powyżej - nie wiem bowiem jak w tym forum do pytania dołączyć zdjęcie Sad

Dodano po 2 minutach:

lub tutaj: http://img843.imageshack.us/i/dsc00017zdjecieokoliclo.jpg/

Proszę o jakies ukierunkowanie gdzie moge znaleźć odpowiedź na pytanie co to mogło być na tym zdjęciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadal to masz?
jesteś w szpitalu? czy wypisali Cię do domu?
moim zdaniem to jakieś masakryczne zakażenie - ale nie wiem dokładanie co to. nie jestem lekarzem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
netfm



Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Limanowa
PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osoba, która miała to zakażenie z jego powodu bardzo szybko zmarła, a przyczyna śmierci nie została wyjawiona. Do chwili obecnej nie wyjawiono w szpitalu co to było??? Dlatego próbuje znaleźć jakąś podpowiedź tutaj. Proszę o jakieś nakierowanie.
Jak się dowiedzieć co to było i czy to "coś" mogło przenieść się na inne osoby?
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wygląda jak zakażenie w miejscu igły.
mogła to być przyczyna zgonu. tylko czemu szpital nie przeprowadził sekcji? jaką podali przyczynę śmierci?
trudno powiedzieć czy to coś mogło się przenieść na ludzi bo trudno powiedzieć co to w ogóle jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
netfm



Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Limanowa
PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczynę śmierci podano chłoniak (bo u chorej go 2 tygodnie wcześniej go wykryto) jednak rzeczywistym powodem śmierci była ta rana/zakażenie, to "coś". Nie wiem co napisano w dokumentacji, bo jej nikomu z rodziny nie chcieli udostępnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group