Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy to jest normalne:/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaniepokojona
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 1:49 pm    Temat postu: czy to jest normalne:/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam mały problem. miesiączkuje od 4 lat i ogólnie miałam miesiączke co 30 dni, chociaż na samym poczatku była nie regularna. teraz po nie całych 14 dniach od ostatniego krwawienia znów mam okres:/ i nie wiem czy to jest spowodowane moimi antybiotykami, stresem czy czym:/
Powrót do góry
Kasia
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zdarzylo ci sie to pierwszy raz i ten przyspieszony okres przebiegal tak jak zawsze to nie masz sie czym martwic. Po prostu mialas owulacje podczas okresu. To sie zdarza i mozliwe ze mial na to wplyw stres.Ale jesli ci sie to bedzie zdarzalo czesciej to lepiej poradz sie lekarza.Pozdrawiam Smile Smile
Powrót do góry
zaniepokojonaa
Gość









PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapomniałam dodać że to krwawienie co teraz nastąpiło jest dziwne bo w pierwszym dzniu było jak normalna mieisączka a na drugi dzień już był tylko zabrudzenie i tak trwa przez 2-3 dni:/ nie iwem czy ma jakiś na to wspływ, ale miedzy 1 a 2 miesiączką kochałam sie z chłopakiem:/ nie sądze ze to ciąża ale moze jakies zapalenie:/
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie wybierz się do ginekologa.Na pewno rozwiąże Twój problem.Dużo zdrowia i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group