Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to jest bulimia ??

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lorethen



Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgłoś się do lekarza czym prędzej! Z takimi chorobami nie ma żartów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wernila



Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś na początku tej strasznej choroby, to nie czekaj, bo później nie da się tak łatwo z tym wygrać. Możesz nawet iść po psychologa i powiedzieć, że coś się z Tobą nie tak dzieje, ale musisz szybko reagować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może warto porozmawiać z psychologiem na ten temat. DObrego znaleźć możesz na ranking.abcZdrowie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taktak



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:16 am    Temat postu: hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bulimia jest powazna choroba zaczynajaca sie w psychice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TamaraW



Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kiedyś początki bulimi, ale na szczęście szybko rodzice zauwazyli mój problem i interweniowali. Nie wspominam dobrze tego okresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group