Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy to jedna z chorób jelit?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
isabell



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 1:49 pm    Temat postu: czy to jedna z chorób jelit? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Od jakiegos czasu dreczy mnie pewien problem.Nie bardzo wiem jak to opisac bo to dosc dziwne.2 tygodnie temu zauwazylam ze mam bardzo wypchniety brzuch.Przewaznie chodzilam na lekkim wdechu co nigdy nie sprawialo mi problemow.Jedynie gdy sie przejadlam nie bylam w stanie byc na wdechu.A od tamtego dnia bardzo ciezko mi nawet lekko wciagnac brzuch.Poczatkowo wiec myslalam ze za duzo zjadlam wiec sie tym nie przejelam.Ale gdy ten stan w ogole nie ustepowal przez nastepne dni zaczelam sie troche martwic.Wyglada to tak ze jak puszcze calkiem luzem brzuch to jest bardzo wydety.W sumie wyglada to tak jak poczatki widocznej ciazy.Ale to raczej wykluczam.Brzuch najbardziej wypchniety jest w podbrzuszu a w miejscu pod pepkiem czuje jak cos mi strasznie ciazy.Pare razy zaobserwowalam male wypuklenia ktore byly czasem z prawej badz z lewej strony.Gdy dotykam sie w okolicach pepka mam wrazenie jakby ktos mi tam wsadzil cos twardego.Od paru dni zaczynam odczuwac tez lekkie bole z lewej strony.Nie mam pojecia co to moze byc!Czuje sie strasznie ciezko.Dodam ze raczej nie mam problemow z zalatwianiem sie, zaraz po tym jak sie zalatwie czuje chwilowa ulge ale po chwili problem znow wraca.Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że być może przepuklina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group