Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy to groźne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 12:16 pm    Temat postu: czy to groźne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 25 lat. Mam bradykardię. Czasem, najczęściej wieczorem gdy mam już iść spać serce spowalnia mi do mniej niż 60/min. Czuję się wtedy wykończona, czuję, że serce wolniej mi bije, jakby miało przestać bić, mam wrażenie, że usnę i nigdy się nie obudzę. Miałam podłączenego holtera i wykazał właśnie 15 spadków poniżej 50/min i 1034 spadki poniżej 60/min (w nocy). Dodatkowo czuję, że już od dłuższego czasu szybko się meczę. Echo serca wykazało wypadanie płatka zastawki mitralnej. Hormony tarczycy w normie, nie jestem sportowcem. Są dni, że tętno jest ok. Żyję w dużym stresie ostatnio i kardiolog stwierdził, że to od tego. Zalecił tylko magnez, a ja czuję się źle i się boję. Czy ktoś może mi coś na ten temat napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group