Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy tak wygląda plamienie implantacyjne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bloodnina



Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 1:40 pm    Temat postu: Czy tak wygląda plamienie implantacyjne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim Wink już nie wiem co o tym myśleć. W 20 dniu cyklu dostałam plamienia najpierw różowego, poźniej brązowego a teraz wygląda jak okres. Dzisiaj mam 21 dzień cyklu. Moje cykle trwają zazwyczaj 26-30 dni. Wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch jak przy miesiączce a rano podczas korzystania z toalety wyleciało ze mnie dużo czerwonej krwi. Czy to możliwe abym miała cykl 19dniowy? Moja ostatnia miesiączka była dziwna bo zamiast krwawienia miałam brązowe plamienie przez ok 5 dni. A może to nie daj boże jest plamienie implantacyjne? Jestem dziewicą ale mój partner jakieś 6 dni temu włożył mi czubek penisa do przedsionka pochwy na 2-3 sekundy ale odrazu wyjął bo sie wystraszyłam. Wytrysku nie było ani przed ani po. U ginekologa byłam z 2 tyg temu i anatomicznie jest wporządku ale zaleciła mi zrobić badania hormonalne. Wszystko mieści się praktycznie w normie. Jedynie estradiol mam za wysoki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onigiri



Dołączył: 03 Gru 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ciąży na pewno nie jesteś...

a jak wysoki był ten estradiol? zbyt wysoki poziom tego hormonu może być objawem jakiś chorób np. wątroby czy nadnerczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olmer31



Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy nie? idz do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group