Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy sluz zapladnia a dni nieplodne sa bezpieczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nika3377



Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kielce
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 3:30 pm    Temat postu: czy sluz zapladnia a dni nieplodne sa bezpieczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey dziewczyn jak to jest z tymi dniami nieplodnymi czyte 10 dni przed miesiaczka rzekomo nieplodne sa naprawde bezpiezne chodzi mi o to czy jesli dostanie sie tak pyn chlopaka ten sluz to czy moze dojsc do zaplodnienia jeszcze jdno slyszalami i czytalamze wtym pynie nie powinno byc teoretycznie plemnikw bo to plyn z prostaty niewielkailosc moze byc dopiero w kropelkowaniu przed samym wytryskiem czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teoretycznie to prawda w tym śluzie nie ma plemników, ale ja i tak bym radziła nie ryzykowac..

albo po prostu się zabezpieczyc:)
nu

acha i 7 dni przed okresem są na 100% niepłodne, ale czy 10? wtedy dawałabym 95-98%.. ale pczekaj na wypowiedzi innych (to jest tylko moja wiedza, moje zdanie:))

nu

---edit by emilka---
jeśli chcesz cos dodać lub zmienić, użyj opcji "zmień". nie pisz dwóch postów pod sobąSmile

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No w płynie preejakulacyjnym mogą być plemniki a może ich nie być.
a te 10 dni przed miesiączką.. raczej to liczba ruchoma... zależy jakiej długości cykl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli masz 28dniowe cykle to raczej powinny byc niepłodne. ja takie mam i wole jeszcze pare dni odczekac i 7 przed okresem jedziemy na maxa Razz ale nie polecam nikomu kto nie zna dobrze swego organizmu. pzdr. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
7 przed okresem jedziemy na maxa Razz


czyli wind mnie poparla tym stwierdzeniem Smile 7 dni jest na 100% niepłodne przed okresem

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja hehe w rzeczy samej Wink tylko pamietaj ze ja mowie o cyklach regularnych. W innych przypadkach nie polecam tej metody Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group