Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy są szanse na ciaze?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
strachliwaaaa
Gość









PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 9:30 pm    Temat postu: Czy są szanse na ciaze? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdaje sobie sprawy z niewiedzy wiec wybaczcie. Czy podczas pettingu w 10 dni cyklu, kiedy NIE było stosunku ani wytrysku a tylko raz partner wsunal palce z mozliwym preejakulatem - mam szanse na ciaze? umieram ze strachu
Powrót do góry
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma żadnej szansy na ciążę. Szkoda twoich nerwów, jeszcze kupa czasu do następnej miesiączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
strachliwaaaa
Gość









PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za wsparcie. naczytałam się w sieci ale tu wszedzie piszą o preejakulacie w sensie stosunku przerywanego a nie znalazłam nic o tym, jak nie ma stosunku i wytrysku - a tylko mozliwy preejakulat na palcu. To było wczoraj a dzis mam płodny sluz chyba....i umieram ze strachu. To okropne uczucie. Kolejna miesiaczka dopiero 19-go, nie wiem jak wytrzymam.
Powrót do góry
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic nie będzie z tego. Szkoda naprawdę Twoich nerwów na to, bo tylko psychozy się nabawisz do tego 20go Laughing
Taka możliwość istniała by, gdyby np. partner miał wytrysk wcześniej, nie umył by się i nie oddał moczu i ponownie doszło by po krótszym czasie do zbliżenia. Wtedy jest możliwość, że plemniki z wcześniejszego wytrysku zostały jeszcze w preejakulacie etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
strachliwaaaa
Gość









PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz rację - nabawiam się właśnie nerwicy. Naczytałam się o tym w sieci i umieram.
Pocieszam się, że ja byłam w ubraniu i jednak partner musiał się przedrzeć przez moje spodnie....ale w sieci poczytałam o niepokalanym poczeciu.....i umieram...że niby tylko odrobina tego preejakulatu wystarczy i pozamiatane
Powrót do góry
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Sty 05, 2014 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

strachliwaaaa dziewczyno, spokojnie !

nabawisz się nerwicy, jakie niepokalane poczęcie, jaki preejakulat ? preejakulat nie zapładnia, są w nim plemniki zdolne do zapłodnienia tuż przed samym wytryskiem.

sama jestem na to żywym przykładem, kiedyś będąc młodsza przeżywałam każdy stosunek, dosłownie każdy - że jestem w ciąży, że jakoś coś się dostało, że może jednak bla bla bla..stresowałam tym nie tylko siebie, ale też chłopaka, którego zaczęło to powoli irytować.

a teraz ? teraz wyleczyłam się z tego, czasem mam może jakieś małe obawy, ale wiem, że nic z powietrza się nie bierze..nie raz zdarza mi się bez zabezpieczenia i to w dni płodne, ale staram się tam uważać, żeby nie było wpadki i nie przejmuję się, bo co ma być to będzie.

także radzę więcej luzu i może zaprzestania takich rzeczy dopóki strach przejdzie Mr. Green
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
strachliwaaaa
Gość









PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 Masz rację, tyle że ja o tym preejakulacie się naczytała tyle - że zamiast mądrzejsza jestem głupsza.
Ok - są przed wytryskiem...ale....jeśli mężczyzna wstrzymuje go...za każdym razem jest blisko ale do niego nie dochodzi....to też jest PRZED

Staram sie wyciszyć, wiem wiem
Nawet wspomagam się lekami - nie śmiejcie się, ale to mnie wykańcza

I masz rację - do momentu zwiększenia mojej wiedzy i dojrzałości w tym temacie - koniec z sexem - bo zamiast przyjemności wykańczam się
Powrót do góry
strachliwaaaa
Gość









PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy moge do czasu miesiaczki potraktowac ten temat jako pamietnik??
Oczywiscie z przymruzeniem oka.
Lżej mi jak was czytam.
Jutro 9 dni po stosunku.
Pewnie nasikam na test dla spokoju choc to i tak za wczesnie - ale kupilam wiec nie wytrzymam.....
Powrót do góry
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

strachliwaaaa rada nr 1: przestań wchodzić na fora, strony internetowe i tym podobne rzeczy, bo sama dobrze wiesz, że internet to śmietnik i znajdują się w nim fałszywe także informacje, dziewczyny mogą różne pierdoły pisać, a Ty zamiast się uspokoić to się ryjesz Rolling Eyes

rada nr 2: test będzie wiarygodny jak zrobisz go w terminie @ albo tuż po terminie, wcześniej nie ma co robić, bo może wyjść nieprawdziwy.

mój mężczyzna także powstrzymywał się od wytrysku, nie raz zwalniał, aby go zaraz nie dostać i jakoś od 5 lat nie mam bobasa..plemniki są w preejakulacie na kilka sekund przed wytryskiem.

rada nr 3: dziewczyno przestań się zadręczać i faszerować tabletkami, bo to kompletnie nic nie da..stres nic nie da, jeśli miałabyś być w tej ciąży to już w niej będziesz, bo i tak nic byś już nie zrobiła..ale nie ma żadnej ciąży, ona jest wyłącznie w Twojej głowie, może to nie czas na współżycie i tego typu zabawy ? szkoda nerwów po każdym zbliżeniu - wiem co mówię.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
strachliwaaaa
Gość









PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesteś kochana. Dzięki, że w ogóle mnie pocieszasz.
Wiem, że nic juz nie zrobię...tzn...jesli wpadka to tylko usunięcie niestety czyli Słowacja. Staram się wyciszyć...to juz tylko tydzień
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group