Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy raka można udawać?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1988



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 3:01 pm    Temat postu: Czy raka można udawać? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim! mam nietypowy problem: mam chłopaka, jesteśmy 1.4 miesiące razem, na początku mi powiedział, że ma raka mózgu, a dokładnie guza. Czasami chodzi do lekarza, ale nigdy nie pozwolił pójść z nim, mówi że bierze leki, ale też tego nie widziałam nigdy. Czasami mówi, że boli go głowa i czuje się zmęczony, ale innych objawów nie widziałam. W sierpniu powiedział mi, że ma przez leki przerzuty na wątrobę i zostało mu 2 miesiące, jak nie pójdzie do lekarza, nic nie mówił nigdy o swojej chorobie rodzicom, bo mówi, że to ich nie dotyczy. Na razie mówi, że jest dobrze. Znajomi twierdzą, że po prostu kłamie, ale ufam mu. Więc proszę powiedzieć, czy takie "leczenie " i ewentualne wizyty u lekarza są możliwe i coś w ogóle dają, czy to jest niestety totalne kłamstwo? dziękuję z góry!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1988
Wciska Ci " kit"ale dlaczego?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
1988



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 6:45 pm    Temat postu: dlaczego? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez jestem tego ciekawa, czy można, jeżeli to prawda, tak sobie olewać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1988
chłopak ma raka mózgu, przerzuty i dwa miesiące życia i nikomu o tym nie mówi? a rodziców to nie dotyczy ?? sorry- ale to wg mnie bujda na resorach.

1988 napisał:
Na razie mówi, że jest dobrze.

przerzuty, życie które się kończy a on tak po prostu twierdzi, że jest dobrze?
przecież to się kupy nie trzyma.

nie wiem czy się orientujesz ale przeważnie rak łączy się z bólem- zwykłe tabletki raczej nie pomogą.
1988 napisał:
W sierpniu powiedział mi, że ma przez leki przerzuty na wątrobę i zostało mu 2 miesiące

jak przez leki można mieć przerzuty?
jak już to raczej przez chorobę a nie przez leki... Rolling Eyes

a co by było gdybyś mu wprost powiedziała, że mu nie wierzysz? albo że masz poważne wątpliwości co do jego choroby?
może chłopak chce Cię zatrzymać przy sobie albo wymusić współczucie - no bo przecież osobie która ma niewiele życia przed sobą nie robi się wymówek, nie kłóci się z nią, zgadza ze wszystkim.
wygodna jest taka sytuacja..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezłe kłamsto. Będzie se wmawiał wmawiał, aż se wmówi i będzie miał tego raka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Akukunka



Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 2:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam taki sam problem,a raczej nada mam!

Kuzyn twierdzi, że ma raka! Czeka go operacja! Podczas tej operacji dochodzi do komplikacji bo jak się okazuje jest uczulony na znieczulenie! Tylko, że po operacji ani śladu- chociażby ogolony skrawek włosów na głowie! Potem guz pęka i jest krwotok! Po tygodniu kuzyn jest w domu, bo niby go wypuścili, bo ma blisko z domu do szpitala! Żadnych nakłuć po chemioterapii, żadnego wypadania włosów! Nigdy nie widziałam, żadnych badań lekarskich! Rodzina lamentuje, robią zrzutę, a mnie krew zalewa, że nic tylko się dają zrobić w balona!!! A co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
serenia



Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten rzekomo chory chyba tak nie do końca a raczej na pewno nie zdaje sobie sprawy co to RAK!!! Nie dość że to paniczny paraliżujący strach go mieć ---to jeszcze naraża na to swoich bliskich---Oj żeby nigdy go ta choroba nie dopadła !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jego zachowanie obróci się przeciwko niemu.....zobaczycie... jak to mówią kij zawsze ma dwa końce... oby nie miał raka... ale to lubi się mścić i jeśli teraz mówi że ma raka (a go nie ma) to zobaczycie - za jakis czas i tak go będzie miał...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no albo poprostu mówi prawde,a nie chce mówić rodzicą żeby się nie martwili,bo kłamał by kobiete która kocha Question Question niewiem Exclamation dziwne tylko że nie chce z nikim porozmawiać ani do lekrza chodzić tylko sam Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akukunka napisał:
Potem guz pęka i jest krwotok!

nie za bardzo się orientuję, ale czy guz może pęknąć?
wiem, że może pęknąć tętniak, żyła, torbiel czyli coś co ma w środku płyn, ale guz raczej go nie ma. no chyba, że się mylę.. Rolling Eyes
a twierdzenie, że wypuścili go ze szpitala tak szybko bo ma do niego blisko to już mnie kompletnie rozwala Laughing
moim zdaniem- ten jego "rak" to bujda..
aczkolwiek mogę się mylić.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group