Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy opłaca się wybielić zęby metodą Picasso?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 3:46 pm    Temat postu: Czy opłaca się wybielić zęby metodą Picasso? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałabym się dowiedzieć, co jest takiego super innowacyjnego w metodzie wybielania, która kryje się pod nazwą Picasso? Dentysta w gabinecie RojekDental zaproponował mi tę metodę, mam do niego zaufanie, ale czy ta metoda jest faktycznie taka super? Kosztuje dużo więcej niż lampa beyond. Proszę o opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 02, 2013 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Chodzi Ci o wybielanie zębów laserem, prawda? Opinie na ten temat są różne i podzielone. Jeśli chodzi o koszty, to wyczytałem, że w okolicach 120 zł to naprawdę dobra okazja Wink U jednych efekt trzyma się dłużej u innych krócej. Wszystko zależy od Palenia papierosów, picia kawy i tak dalej.

Konkretnie trudno coś o tym powiedzieć, bo z metodą "Picasso" się nie spotkałam, ale jak będziesz miał jakieś konkretne informacje, to daj znaćWink

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anadiya



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytałam trochę o tym wybielaniu i byłam w gabinecie RojekDental na zabiegu wybielania zębów metodą Picasso. Otóż tak, cały zabieg trwał niecałe pół godziny i moim zdaniem wybielone zostały mi zęby o jakieś 3 odcienie. Ogólnie szybko i bezboleśnie, a sam efekt podobno ma się utrzymywać do 2 lat. Oczywiście cały czas muszę uważać co jem i piję, gdyż zęby teraz łatwo ulegają przebarwieniom. Dostałam specjalną pastę do mycia zębów. Za całość zapłaciłam 300 zł i jak za 30 min pracy to chyba niezła stawka, ale z zabiegu wybielania jestem bardzo zadowolona. Metoda Picasso polega na nałożeniu takiego żelu na zęby i utwardzeniu go i zdjęciu w całości. To podobno schodzi razem z zabrudzeniem, a sama metoda nie podrażnia zębów. Myślę, że więcej będę mogła napisać za kilka miesięcy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jadziab



Dołączył: 05 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 11:29 am    Temat postu: PureLite Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Zamiast stomatologicznego i bardzo drogiego wybielania zębów polecam skorzystanie z domowego systemu wybielania zębów PureLite Home Jest niesamowity! Już po 3 aplikacjach czyli 3 dniach stosowania widać efekty, od razu powiem, że cała kuracja nie trwa wieki a jedynie 6-8 dni!! Preparat ten jest w pełni profesjonalny i nawet dla tych którzy maja wrażliwe zęby jak ja jest idealny! Dodam, że cenowo jest bez porównania w stosunku do tego co trzeba zapłacić w gabinecie stomatologicznym za tego rodzaju usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alasore



Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno wybielanie nie jest dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group