Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy można zajść w ciążę w czasie miesiączki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nina9191



Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 5:25 pm    Temat postu: czy można zajść w ciążę w czasie miesiączki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy moglam zajsc w ciaze w 6 dniu miesiaczki (przy nieregularnych cyklach) wspolzyjac z prezerwatywa + nie doszlo wytrysku? Sad prosze bez smiania sie, strasznie panikuje... (mam 22lata i dopiero piewszego partnera, nie jestem gotowa na ciaze)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lis 22, 2013 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samą paniką to Ty możesz sobie okres spóźnić i objawów narobić. Nie denerwuj się, jest bardzo małe prawdopodobieństwo. Dla świętego spokoju wykonaj test i będziesz wiedziała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najwczesniej po 14-16 dniach od stosunku. Wtedy bedzie wiarygdny.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 10:41 am    Temat postu: Re: czy można zajść w ciążę w czasie miesiączki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nina9191 napisał:
czy moglam zajsc w ciaze w 6 dniu miesiaczki (przy nieregularnych cyklach) wspolzyjac z prezerwatywa + nie doszlo wytrysku? Sad prosze bez smiania sie, strasznie panikuje... (mam 22lata i dopiero piewszego partnera, nie jestem gotowa na ciaze)

odwiedz ginekologa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group