Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy można bezpiecznie powiększyć penisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotrBerek



Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 8:15 am    Temat postu: Czy można bezpiecznie powiększyć penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam obecnie sposobów na powiększenie penisa. W sieci jest wiele reklam różnych srodków ale szukam tutaj wiarygodnych opinii na temat poszczgólnych specyfików. Czy ktos tutaj miał może do czynienia z jakimkolwiek środkiem na powiększanie penisa?
Jakie macie opinie na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jovitka



Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój maż miał kompleksy tego typu. Wprawdzie mi wielkość jego penisa nie przeszkadzała ale on ciągle narzekał oraz miał opopry przed eksperymentowaniem. Zastanawiał się nad operacją ale przestraszył się efektów niepożądanych ( i dzieki bogu...). Poczytaj sobie o [reklama]. Jest to kuracja powiększająca penisa. Mój maż brał te tabletki oraz penis faktycznie po 3 miesiacach się powiększył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariia
Spamer


Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz spokojnie stosować [reklama] środek z certyfikatami bezpieczeństwa. Więc bez żadnego ryzyka możesz stosować. Po 3 miesięcznym stosowaniu możesz 3 cm mieć więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group