Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mój lekarz mnie truje?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek90



Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 9:30 pm    Temat postu: Czy mój lekarz mnie truje? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
od pół roku leczę się u seksuologa na przedwczesny wytrysk.
Z początku brałem Eliceę, po której nie mogłem dojść.
Lekarz zalecił badanie poziomu testosteronu i prolaktyny. Testosteron miałem w normie, ale niski, prolaktynę lekko podwyższoną.
Od tego czasu brałem dziennie: 1 tabletkę Elicea, 1 tabletkę Bromergom, 2 tabletki DHEA, 2 tabletki Natursteron.

I ostatnio nastąpiła dziwna sytuacja:
Tabletki skończyły mi się jakiś tydzień temu, od 3 dni czułem się jak pijany: kręciło mi się w głowie, czułem, że zemdleję itp.
Poszedłem na konsultację do internisty (myślałem, że to ciśnienie). Okazało się, że nie wiadomo od czego to, ale widać u mnie objawy nerwicy?! (Nigdy nie miałem z tym problemów). Powiedziałem o bromergonie, który obniża prolaktynę, która przyczynia się do nerwicy i internista kazał mi się skonsultować z moim seksuologiem.
Dodam, że jestem bardzo spokojnym, wyluzowanym człowiekiem.

Na wizycie u seksuologa dowiedziałem mi się, że to skutek odstawienia leków, przez które musimy teraz zaczynać pół roczną terapię od nowa.
Zamiast Elicei dostałem Seroxat (lek wycofany, nie mogę go nigdzie dostać) i AndroVit co 6h oraz resztę jak poprzednio.

Niepokoi mnie kilka spraw:
1. Czy DHEA nie jest tylko dla osób starszych, których organizm nie wytwarza już tylu leków co za młodu?
2. Czy nie uzależnię się? Nie nabawię nerwicy? Bardzo przestraszyły mnie te skutki odstawienia. Nie chcę do końca życia brać leków, bez nich mój stosunek był jedynie krótszy, ale czułem się dobrze.
3. Czy nie biorę tego za dużo? AndroVit można brać 1 tabletkę dziennie. Ja mam brać 4. 2 DHEA, 2 Natursteronu, cała bromergonu. Strasznie tego dużo.
4. Lubię od czasu do czasu zapalić marihuanę. Czy łączenie tego z leczeniem nie namiesza mi kompletnie w głowie? Przyznam się, że zapaliłem podczas tych 3 dni fatalnego samopoczucia i na 3h miałem spokój. Czy to jest związane z rzekomą nerwicą?

W ciągu jednego dnia pozbyłem się 500 zł. Jeżeli tak ma wyglądać leczenie to dziękuję, ale czy będę teraz mógł normalnie funkcjonować bez leków? Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Maj 17, 2014 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, co do ostawiania leków to oczywiście po pewnym czasie organizm się przyzwyczai i wróci do normy. Musi teraz zrozumieć lub prościej mówiąc "przekodować się" na życie bez leków do których już tak bardzo się przyzwyczaił, może to potrwać kilka dni a nawet tygodni nim odczujesz pełną ulgę...

Co do Twojego seksuologa, to co to za specjalista który przepisuje leki niedostępne na rynku? Jeżeli w dodatku faszeruje Cię lekami, które przynoszą tak uboczne skutki... najlepiej będziesz jak poszukasz innego specjalisty, jakiegoś sprawdzonego co ma dobre opinie. A o tym zapomnij bo tylko pieniądze wyrzucisz w błoto... Takie jest moje zdanie Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie jak zmienisz specjaliste ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może niekoniecznie zmieniaj lekarza, ale spróbuj skonsultować się z innym Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Maj 25, 2014 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja swego czasu walczyłem i z przedwczesnym wytryskiem. Totalnie nie potrafiłem się kontrolować. Zdarzało się, ze kończyłem po minucie albo dwóch. Partnerka nie była zadowolona ponieważ wiadomo, ze laski potrzebują o wiele więcej czasu.
Tak więc postanowiłem działać . Ze względu na to, że żadne ćwiczenia mi nie pomagały zakupilem sobie spray - zachwalali go na różnych forach. Jest to środek Orgasm Control. Już po pierwszym użyciu była bardzo duża różnica. Znieczula nieco czubek i dzięki temu jesteś w stanie bardziej się kontrolować i normalnie robić to o wiele dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group