Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mogłem ją zapłodnić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenovo12344



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 7:12 pm    Temat postu: Czy mogłem ją zapłodnić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie wczoraj bylem z dziewczyna wszystko super i wtedy wlozylem pensa w nia ona byla oparta i mi sie wypiela pol minuty tylko w nia wlozylem i nie doszlem a sokow mialem bardzo malo bo suchego mialem boje sie czy ona zajdzie w ciaze bo slyszalem tez ze czasme trzeba tez nie raz dojsc w niej zeby bylo zaplodnienie ale boje sie czy zajdzie w ciaze po takim czyms Question Question Sad Sad

Dodano po 22 minutach:

Sad

Dodano po 4 godzinach 43 minutach:

moze ktos mi cos powiedziec czy mam sie bac czy nie

Dodano po 1 godzinach 55 minutach:

Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, trudno ocenić jakie jest zagrożenie 'po jednym włożeniu', a z tym zapłodnieniem przed erekcją to chodzi o prejakulat, który wydziela się tuż przed erekcją, płyn ten odpowiedzialny jest za nawilżenie dróg rodnych kobiety i tak jak wspomniałam dzieje się to głównie tuż przed 'dojściem', kiedy czujesz że finał jest blisko ten płyn się uwalnia i on zawiera w sobie wystarczającą ilość plemników to zapłodnienia. Jeżeli takiej sytuacji nie było to raczej trudno o zapłodnienie, w ogóle cała Twoja sytuacja wydaje się sugerować ze kompletnie nie ma się czego bać i tak też twierdzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenovo12344



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak mysle kazdy mi tak mowi ale i tak sie boje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to widzisz, sam sobie to poniekąd wmawiasz Smile Najlepiej to rozegrać spokojnie, jak minie tydzień zróbcie 2 testy z czego 1 najlepiej rano i będzie odpowiedź Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenovo12344



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam jak kontaku sa nie utrzymuje ani nic ale nadal sie boje ze moze przyjsc i powiedziec ze w ciazy normalnie po nocy nie moge spac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MoniczkaMonika



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Twoja sprawa? Czy zostałeś ojcem, czy jednak wszystko się udało? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenovo12344



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na szczescie nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group