Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mogę nie pamiętać zdrady?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fmonisiek87



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 11:59 am    Temat postu: Czy mogę nie pamiętać zdrady? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ostatnio byłam na domówce było fajnie.Były tylko 4 osoby nie powiem,że nie bo trochę alkoholu poszło ale wszystko pamiętałam tak jak i wszyscy.Po północy jak wypiliśmy butelkę szampana od tamtej pory każdemu urwał się film.Wiem od rodziców ,że po 2 byłam w domu. Mam prześwity ,że gdy wracałam z chłopakiem do domu to on mnie wyzywał od najgorszych. Nie pamiętam tylko tych 2 godzin od północy do 2 . Czy to możliwe ,że mogłam go zdradzić i nie pamiętam a pamiętam jak mnie wyzywał ??? nigdy wcześniej mnie nie wyzwał i może dlatego mam takie prześwity.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.

Jest takie prawdopodobieństwo, po przyjęciu dużej dawki alkoholu występują ubytki w pamięci. Mówiąc duże dawki czy też ilości nie mam w mniemaniu konkretnej ilości względem danej osoby - u każdego wygląda to inaczej.

Zaliczyć popularnego "zgona" to raczej nic oryginalnego, wielu młodym osobom coś takiego się przytrafia. Jednakże, jakbyś go zdradziła w ciągu tych dwóch godzin to takie wydarzenie moim zdaniem powinnaś pamiętać. Sytuacje w których odczuwamy olbrzymie skoki adrenaliny czy przeżywamy emocje nawet po wypiciu dużej ilości alkoholu zazwyczaj są zapamiętywane, choć wszystko zależy od człowieka i możliwe, że coś zapomniałaś.

Nie było by lepiej zapytać wprost i szczerze. Jaki był powód tych wyzwisk? Przyznać się również, że się przeholowało i "urwał się" film?

Wnioskując to wszystko, bardzo trudno jest ocenić czy mogłaś to zrobić czy nie. Jeden zapamięta, a drugi nie. Dopóki nie zapytasz, to nie dowiesz się. A na następny raz, przyda się odrobinę więcej kontroli nad sytuacją Wink

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może coś ktoś dorzucił do tego alkoholu i stąd te dziury w pamięci? Możiwe to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group