Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy mam bliznowca?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamss



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 2:17 pm    Temat postu: czy mam bliznowca? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na początku stycznia mialam opercje pnia trzewnego. na srodku brzucha mam podluzna blizne(zaczyna sie nad pepkiem). lekarze nie pozwilili mi stosowac zadnych masci tylko powiedzieli ze blizna do wakacji bedzoe niewidoczma. niestety teraz mam szeroko (na ok. 5mm0 czerwona blizne. w gornym odcinku (ok 3,5cm) jest wypukla... kilka dni temu zapytalam po jakim czasie moge usunac b;lizne laserem i gdy zobaczyl moj brzuch powiedizal ze mam bliznowca i nie moge tego usunac. ten lekarz powiedzial tez ze mam niczym tego smarowac tylko samo zblednie i sie zmniejszy. w internecie znalazlam zdjecie bliznowca, ale moj brzychj tak nie wyglada.... czy ktos mial cos podobnego???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka23
Gość









PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilka postow nizej masz post na temat bliznowcow, gdzie ja i inni uzytkownicy sie wypowoadali.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group