Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy leki na zbicie cholesterolu to konieczność?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
halipot



Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 9:29 am    Temat postu: Czy leki na zbicie cholesterolu to konieczność? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, moje pytani brzmi, czy aby zbić cholesterol muszę brać leki, czy też da się go zbić bez leków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aporan



Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, wg mnie najlepiej odnośnie tego udać się do lekarza, bo to chyba zależy indywidualnie od człowieka…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
batoniak



Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak w ogóle wysoki masz cholesterol? Jak się odżywiasz? Czy palisz, pijesz alkohol?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cartok



Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja czytałam, że można stosować dietę tzw. niskocholesterolową no i wykonywać jakiś ruch za pomocą sportu, na przykład bieganie, siłownia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doreka



Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy się orientujesz ale odpowiednia ilość jodu pozwala również zbić cholesterol, mało kto o tym wie, ale sam lekarz mi to mówił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
esana



Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem da się bez leków, ale trwa to na pewno znacznie dłużej niż w przypadku ich stosowania. Najlepiej przez jakieś na przykład 2-3 tygodnie pozażywać profilaktycznie jakieś leki, ale jakie to nie wiem, spytaj jakiegoś lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fabiko



Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ci współczuje, mam w domu osobę, która ma cholesterol i widzę, że bardzo się męczy, ale ona ma gorzej, bo ma niestety genetycznie…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martalem88



Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Geneza powstania miażdżycy w wyniku działania cholesterolu jest już mitem i wszystkie nowe źródła które dokumentują przyczyny powstania miażdżycy wskazują, iż to stan zapalny naczyń a cholesterol jest tylko jedną z części składowych blaszki miażdżycowej. Znajduje się tam także na przykład wapń a wszyscy wiemy że wapń nie jest przyczyną miażdżycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group