Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy kawior leczy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elkaelka



Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:18 am    Temat postu: Czy kawior leczy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was,
Czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł o kawiorze. Było tam napisane między innymi, że kawior poprawia wzrok. Bardzo ciekawi mnie czy to prawda. Jak myslicie ? Jesli tak to gdzie moge taki zakupić? Bardzo prosze o odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pamela123



Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Elka Smile
Możliwe ze czytałyśmy ten sam artykuł Smile
Podobno kawior czerwony z Łososia poprawia wzrok może nie całkowicie leczy ale dużo wspomaga Smile

Ogolie kawior jest bardzo zdrowy dla oczu i skóry więć jak najbardziej zachęcam do jedzenia Smile Ja raz do roku zjem z jesiotra a tak to czrwony jem przynajmniej raz w miesiącu bo jest pyszny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gość00



Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja słyszałam, że kawior jest dobry na włosy Smile nawet kiedyś maseczke z nim miałam. Na oczy żeby był efekt chyba cię dużo wyniesie :/ Można za to jeść jagody suszone codziennie po łyżeczce albo łykać luteinę. Co jakiś czas robię kuracje i jednym i drugim, zawsze potem wolniej męczy mi się wzrok i nie mam ,,piasku w oczach" wieczorami. Tabletki lutezan są dobre (też na naturalnych wyciągach) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
m1ela



Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja do takich artykułów podchodzę sceptycznie, jest ich pełno a w dodatku większość z nich pisane jest bez żadnych badań tylko po to by zapewnić ruch na stronie czy w gazecie. Nie neguję, że kawior nie pomaga na wzrok ale nie na co liczyć na cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jagomala



Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to chodzi o sam kawior, czy po prostu o to, że ma w składzie kwasy omega. Dlatego lepiej i taniej na problemy z oczami kupić sobie suplement z kwasami omega i luteiną, a oczy Ci podziękują Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group