Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciazy - zbiorczy 0

Idź do strony 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
19stka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 1:58 am    Temat postu: Czy sex+ miesiączka = baby? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! W zależności od zabaw z partnerem (bez sexu) mam różnie okres. Ale słyszałam ze w takim wypadku to normalne wiec tym sie nie przejmuję.. jednak teraz, w ostatni dzień swojej miesiaczki kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia. Jakie jest ryzyko ze mogłam zajść w ciążę? Szczerze trochę się boję, dlatego szukam odpowiedzi. Question Question Question
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres może być zachwiany emocjami stresem, a nie igraszkami Wink owszem efekt jest taki jak piszesz ale przyczyna to właśnie doznania emocjonalne, a nie fizyczne. Jest możliwe chodz nie zdarza sie często. No naprawde musiała byś być wrażliwą kobietą a on musiał by spełnić twoje oczekiwania naprawde tak jak sobie to wymarzyłaś.

A co do ciąży t lepiej test zrób, czy jest możliwe czy nie, dpowiem, jest a nie musi. Zależy od dni plodnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koleżanka ma teraz 3 letniego Oliwerka Very Happy
Powrót do góry
19latka
Gość









PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 11:29 pm    Temat postu: to jeszcze raz ja.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słyszałam ze testy wykazuja dopiero po upływie 2 tygodni to czy jest sie w ciąży czy nie. Pocieszam się tym, że na kródko przed wytryskiem wyciągnoł członek, ale zawsze mogło coś doleciec... jak określacie moje szanse (w procentach) bycia w ciaży? mam nadzieje ze są nikłe.. troszkę się boję.. ale jestem przygotowana na konsekwencje swojego czynu.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 8:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie da sie tego określi w procentach, na to wplywa tyle czynników nie wiadomych że rachunek prawdopodobieństwa jest trudny a co dopiero strzelanie sobie od tak procentami Wink Ja wiem że większość osób piszacy chciałą by aby to tak łatwo szło oszacowac ile tych procent, ale to niestety nie wykonalne :/

Co do testów to wykazują wiarygodny wbniki od 10 po stosunku, ale zawsze warto zapytać farmacełty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gagusia
Gość









PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 6:29 pm    Temat postu: jakis czas temu uprawialismy z moim ..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakis czas temu uprawialismy z moim chlopakiem petting. Stracilismy lekko kontrolę i moj chlopak wszedl ... "we mnie" doslownie na 5 sekund, mysle , ze penis byl suchy..ja mialm dni plodne..czy jest mozliwe ze jestem w ciazy?? Crying or Very sad po jakim czasie moge zrobic test ciazowy??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie doszło do wytrysku badz kropelkowania (informacje na temat kropelkowania znajdziesz na forum Smile ale do niego dochodzi kilka chwil przed wytryskiem właściwym) to nie ma co sie martwić Wink Do zaplodnienia nie dochodzi przez samo włożenie penisa do pochwy Smile (na szczeście Smile )

test można wykonać 10 dni po stosunku bądz też 10 przed terminem spodziewanej miesiączki. Warto zapytać dokładnie farmacełty w aptece dokładnie jaki kiedy można zrobić, życzliwie i spokojnie doradzi jakie mają i jak je stosować Smile Z wyjasnieniem tego w aptekach nie ma problemu Smile (nie ma też czego sie wstydzić że stoi sie przy okienku i dopytuje sie dokładnie - każdy ma do tego prawo zarówno "babcia" która chce sie dowiedzieć coś na temat przepisanego leku lub jego ceny i zamienników tak samo każda osoba może poprosić i otrzymac wyczerpująca odpowiedz na temat testu ciązowego Smile ) Cenia takich testów to góra 20 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agulka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:

test można wykonać 10 dni po stosunku bądz też 10 przed terminem spodziewanej miesiączki.


Raczej chciałeś powiedzieć że PO TERMINIE SPODZIEWANEJ MIESIĄCZKI.
Robiąc test radziła bym poczekać gdy miesiączka nie przyjdzie w okreśłonym terminie. To że w testach piszą iż wykrywają ciąże w 6 dni po zapłodnieniu to ISTNA BZDURA! Czasami nie wykrywają jej nawet tydzień po terminie miesiączki.
Także życzę cierpliwości.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciał bym poznać dokładną przyczne medyczną dlaczego test nie jest wstanie wykryć ciąży po 6 dniach od zapłodnienia.

Tak dla ścisłości test wykrywa ciąze gdy dochodzi do implementacji zarodka w macicy (co może dziać sie do 72 godzin Wink od połączenia sie plemnika z komórka jajową) po implementacji organizm zaczyna produkować zwiększoną ilość hormonów - co właśnie wykrywa test)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie znam przyczyny medycznej, ale wiem na SWOIM WŁASNYM PRZYKŁADZIE i nie tylko własnym że testy PRZEKŁAMUJĄ.
To że w testach piszą jak to 'wykrywa ciąże po 6 dniach...' to niczym jak trafić w totka na loterii. Dlaczego? Ponieważ 3 czy 6 dniowa ciąża jest za 'młoda' ii produkuje za mało hormonu tzw. ganotropina kosmówkowa by jej stężenie było na tyle duże by wykrył je test z apteki.
Najbardziej wiarygodny jest test z krwi beta hcg, i owszem on może wykryć ciąże nawet 10 dniową, PODKREŚLAM 10 DNIOWĄ a nie 3 czy 6. Baju baju, chwyt reklamowy i tyle. Nie twierdze że nie ma takiej osoby której nie wyszła by 6 dniowa ciąża ale to chyba sporadyczne przypadki.
Ja robiłam test PO TERMINIE SPODZIEWANEJ MIESIĄCZKI i wyszedł że w ciązy nie jestem a w moim brzusiu już zaczęły dziać sie magiczne rzeczy...
Więc... to mówi samo za siebie chyba...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 1 z 59

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group