Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - Temat specialny (part. 4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z karioka Smile w tej przerwie miedzy opakowaniami tez jestes chroniona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Draculaa



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:20 pm    Temat postu: Pomocy, bo wariuję... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ogromny problem (jak dla mnie) i postanowiłam w końcu się z nim uporać! Chodzi więc o to, że ponad trzy tygodnie temu uprawiałam peeting. Do wytrysku doszło w moich ustach. Pocałowałam partnera, po czym on ustami pieścił moje narządy. Działo się to w odstępie czasowym: ok. 1-10 minut (nie potrafię sobie dokładnie przypomnieć... :/). Dodam, że były to dni płodne, niestety. Po 12 dniach dostałam okres w terminie. Teraz mija już trzeci tydzień, a ja naczytałam się głupot w internecie. Przykładowo: przeczytam na stronce jakiś objaw ciąży - objaw jak na zawołanie! Może nie dosłownie, może to moja wyobraźnia, ale boję się panicznie. Z tego strachu apetytu nie mam w ogóle, myślę tylko o jednym. I jedno wiem na pewno. Że już nigdy więcej, nie teraz. Zresztą... człowiek uczy się na błędach.
I jeśli można by tu rozwiać wątpliwość typu: "plemnik ginie po...?, i przez?"
Byłabym wdzięczna, informacje znalazłam różne. Bardzo różne.

Proszę o pomoc i dziękuję.


---edit by Wind_of_hope---
Temat został przeniesiony do tematu specjalnego - Czy jestem w ciazy - temat specjalny (part 4.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Draculaa jak mozesz byc w ciazy skoro:
po 1wsze: miałas okres
po 2gie: wytrysk był w ustach a nie w pochwie?? Confused
W Twojej sytuacji jest nierealne zajscie w ciaze. Dni płodne nic nie maja do rzeczy Wink Gdyby tak sie zachodzilo to non stop by rodziły sie dzieci Razz Wink
Spokojnie- napewno nie jestes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Draculaa



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, tak ja wszystko wiem. Tylko ten mój charakter :/

dziękuję Ci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Wink nic sie nie martw Wink pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Draculaa



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale przecież można mieć okres i być w ciąży...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ciazy nie ma okresu tylko plamienie (krótkotrwałe)..juz nie wymyslaj najgorszego Laughing Ty mama nie bedziesz Smile spokojnie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Draculaa



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z pewnością nie będę, bo prędzej umrę "na stres". ;] Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans, nie jesteś w ciąży. Jeżeli okres przyszedł planowo i był taki jak zwykle, to nie ma najmniejszych powodów do niepokoju. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Draculaa



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko, że mi nie dobrze. Nic nie jem praktycznie. :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Następny
Strona 53 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group