Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - Temat specialny (part. 4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 12:25 am    Temat postu: zabezpieczenia ale nadal strach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
kochalam sie ze swoim partnerem w dni plodne co prawda z zabezpieczeniem (biore tabletki - dopiero skonczyla 1 opakowanie, a on mial prezerwatywe) czy mozliwa jest ciaza
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakim cudem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciaza jest niemozliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nadal nie mam okresu.... Ostatnia tabletke wzielam w srode....
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli dzisiaj jest trzeci dzień przerwy, mojej koleżance okres pojawił się dopiero piątego dnia. Nie masz co się denerwować, w ciąży nie jesteś, musiałabyś mieć największego pecha na świecie żeby te zabezpieczenia nie zadziałały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qrcze, dzieki za podtrzymywanie na duchu.... To sa moje pierwsze tabletki i dwa tygodnie temu odbylam swoj "pierwszy raz" czy to tez moze miec wplyw na okres?
Slyszalam, ze penetracja to olbrzymia zmiana dla organizmu....
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bardzo czeste ze po pierwszym stosunku okres sie opoznia. i chodzi tu raczej o zmiany w psychice niz w samym organizmie. to emocjonujace przezycie a emocje maja wplyw na cykl kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lerka



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 12:19 pm    Temat postu: Niepokój Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, ktore wielu z Wam wyda sie glupie...ostatnio spedzialam z facetem goraca noc ale bez sexu...jak wychodzilam zauwazylam ze mam na spodniczce jego sperme no wiec wytarlam ja, ale bylam troche juz zaschnieta...potem wrocilam do domu i zaczelam sie masturbowac.czy mozliwe ze sperma na moich palcach mogla doprowadzic do zaplodnienia?bardzo sie martwie wiec prosze o rade..chcialam dodac ze potem dostalam okres(pare dni po) i byl jakis dziwny, mniejszy niz zwykle:(prosze o szybko i szczera rade...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro dostałaś miesiączkę parę dni po, to znaczy, że dzień w którym się masturbowałaś, był niepłodny.
To po pierwsze.

A po drugie plemniki już dawno wyginęły zanim doszłaś do domu.

Więc nie jesteś w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lerka



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak ale jakos dziwny byl moj okres:(myslisz ze to napewno nie jest mozliwe?ile moga "wytrzymac" pleminiki w zewnetrznym srodowisku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 54, 55, 56  Następny
Strona 4 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group