Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - Temat specialny (part. 4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemas



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochalismy sie okolo 3 w nocy a drugi raz bez zabezpieczenia okolo godziny 8 rano Smile i do tego ja i ona sie umylismy... ale mnie bardziej interesuje to czy ta wydzielina mogla zaplodnic.... czulem ze do wytrysku jeszcze troche mi brakowalo... balismy sie to robic bez zabezpiecznia wiec tylko na chwile dochodzilo do penetracji...

i teraz moje takie pytanie... powinienem sie martwic czy tez nie ??

i zgory dziekuje za odpowiedzi na pytania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli czules ze nic nie ma to nie ma powodu do zmartwien..tak jak mowilam plemniki pojawiaja sie dopiero przed samym wytryskiem Wink Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wind Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przemas



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzis moja dziewczyna powiedziala, ze bola ja jajniki i po okolo 20 minutach strasznie rozbolal ja brzuch ... czy to mozliwe ze jakiekolwiek objawy moga sie pojawic tego samego dnia?? ona sama powiedziala, ze ma czasami takie bule w okresie jajeczkowania.... i powiedziala tez ze to z nerwow bo dzis o 5:30 do anglii jedzie... czy te bole moga byc objawami czy tez tak jak ona mowi poprostu, ze jest to objaw jajeczkowania.... pytalem ja czy ma takie bole zawsze to odpowiedziala, ze czasami... zazyla lek przeciw bolowy "ketonal"i po 15 minutach przestalo ja wszystko bolec..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, według mnie po jednym dniu nie ma żadnych objawów. Wink
A brzuch jak najbardziej może boleć ze stresu.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ketonal to silny lek Wink jajeczkowanie owszem boli wiec moze i jest w fazie owulacji Laughing pzdr. i nie zamartwiaj sie . Wszystko jest o.k. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przemas



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo wam dziekuje.... szacunek dla was i podziw za to, ze odpisujecie dla kazdego na pytania... przeciez tutaj nonstop trzeba siedziec... gratuluje wytrwalosci i oby tak dalej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ktos lubi to co robi to mozna i 50 razy dziennie wejsc hehe Razz pozdrofffki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

50 może nie, ale kilka na pewno. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Razz no fakt chyba troche przesadzilam..ale sama bardzo0o0 czesto wchodze..nawet nie licze ile Rolling Eyes ale kiedy tylko mam chwile to zerkam Laughing chyba uzaleznienie? narazie bedzie przerwa,bo wyjezdzam. papcie Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Następny
Strona 55 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group