Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - Temat specialny (part. 4)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Uli
Gość









PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 1:56 pm    Temat postu: padl na mnie blady strach prosze pomozcie?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po raz pierwszy sie bawilismy z moja dziewczyna az do tego momentu

Bawilismy sie z moja dziewczyna igrajac sobie niby niewinnie bo bez stosunku jak sie patrzy tylko raczkami. No ja mialem zalozona gumke zeby nic nie upackać, no i w koncu doszedlem. Zdjąłem gumk(byla nawilzona lubrykantem) trzymajac ja do dolu zeby nic nie wycieklo no i odlozylem ja w bezpieczne miejsce. Pozniej schowalem malego, ale zabawa byla taka fajna ze nie chcielismy przerywac no i dalej kilka sekund igralismy, ale wtedy mnie naszedl taki strach co jesli w jakis sposob plemniki z gumki sie przedostaly na reke?! Czy jest mozliwe ich przedostanie sie na reke a pozniej z reki do komorki jajowej? Mialem reke jeszcze wilgotna jak znow zaczelismy igraszki ale to moglo byc spowodowane wczesniejszymi igraszkami lub tym ze lubrykant byl na gumce tez od zewnatrz. Ponadto moja dziewczyna dzien wczesniej miala ostatnie kropelki krwi po miesiaczce. Powiedzcie czy mam sie czego bać?

Jak można to tez ostatecznie sprawdzic czy jest w ciazy czy nie i kiedy to mozna zrobic?

Blagam pomocy?!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wylałeś spermy na ręke to jest to nie możliwe.

ponieważ pelmniki sie nie pruszają (do puki nie zetkną sie z śluzem z pochwy), więc nie miały jak same wyskoczyć z prezerwatywy.

Kazda prezerwatywa ma środe plemnikobójczy, więc długo sobie nie posiedziały w gumce żywo Wink

Piszesz że bylo to po jej miesiączce, 3 dni po miesiączce sa dni nie płodne - jeżeli ma je regularne.

A jak sprawdzić czy jest w ciązy, zrobić test ciążowy który można kupić w patece, bądz te zrobić badnie z krwi na poziom hormonu HCG (da sie to zrobić podobnosz w kazdym laboratorium) cena obu testów mieści sie w granicach do 25 zł Smile z tego ten z krwi jest o wiele dokładniejszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba nie wylalem ale mialem wilgotne rece wiec tak na 100% pewnym byc nie moge a poza tym jeszcze to chyba ma cos do gry ze moja dziewczyna byla dosc sucha u wejscia do pochwy jak zaczynalismy igraszki a sluz tez miala taki bialawy i raczej gesty

a mozecie jeszcze powiedziec po jakim czasie mozna wykonac te testy zeby sie upewnic ze nie jest w ciazy???
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

10 dni przed spodziewaną miesiączką te testy w aptece.

Co do testu z krwi na poziom hormonów HCG to nie wiem.

A ręce mogleś mieć wilgotne bo sie spociłeś Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak ale mam jeden dylemat czy jak chowalem malego to czy wtedy cos moglo sie przedostac niby za zoladz sie nie dotknalem tylko za trzon ale no troche nadal niespokojny jestem i ten sluz to oznacza w ko0ncu ze nieplodny czy plodny??
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogolnie z gory dzieki to co robicie tu piszac te odpowiedzi to jest super sprawa i wielu ludziom na pewno pomagacie naprawde WIELKIE DZIEKI! Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radził bym naprade spokuj Wink

Z tego co piszesz to raczej twje wyobrażenie niż jakieś poważne możliwości - prosta zasada jeżeli nie masz jakiś naprawde dużych pobudek do tego. Jeżeli nie to lepiej nie myśleć za dużo, bo potem to własnie jakies naciągane historie sie zdażają w głowach.

Najlepiej poczekać na okres a jeżeli przesunie sie badz go nie będize zrobić test Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
little_olive_21



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 12:36 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?" - Temat specialny (part. 4) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie beardzo ważne dla mnie . Czy jak kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 1 dzień przed miesiączką i na drugi dzień dostałam miesiączkę, to czy mogę być w ciąży czy absolutnie nie? Przeczytałam że przed miesiączką są dni niepłodne kobiety ale czy to wyklucza ciążę?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Very Happy

---- edit by Paweł:
Temat przeniesiony do działu "objawy ciąży" i przyklejony do specialnego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz normalny cykl tzn ok 28 dni to rzeczywiście sa to dni niepłodne. Nie denerwuj się. Przyjmij do wiadomosci, że kochałaś się w dni niepłodne i nic nie powinno się wydarzyć. Nadmierny stres może wpłynąć na rozregulowanie cyklu. Parodoksalnie często tak się dzieje, że kobieta bez potrzeby żyje w stresie przed ciążą i przez to później rzeczywiście spóźnia jej się okres. Dlatego bądź spokojna. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Blacków Dwóch



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ależ spokojnie. Ja bawiłem się ze swoim dziewczęciem (oczywiście bez stosunku) nie zakładając gumki i nie było żadnego problemu, cała, zdrowa, nawet dziecko ładne. Wink (żart, dziecka nie ma) Nie powinieneś się martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Następny
Strona 1 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group