Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - Temat specialny (part. 4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo sie denerwujesz za bardzo.. Sad
Wystarczy logicznie pomyslec: aby zajsc w ciaze musi nastapic wytrysk w pochwie i nigdzie indziej! Exclamation no i do tego musza byc dni płodne Wink
Przestan sie zamartwiac i zacznij jesc,napewno to nie ciaza a stres Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wind, nie jesz, więc jest Ci niedobrze. Uszka do góry, tu nie ma mowy o ciąży. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie.... ja tez potwierzde slowa dziewczyn ciazy na bank nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patryś



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 8:49 pm    Temat postu: idiotka!!!Czy jestem w ciazy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad Sad Sad POMOCY DZIEWCZYNY cześć wam nie wiem od czego zacząć więc napisze wprost ostatni okres miałam 6.04.2007 a 15 kochałam się z chłopakiem bez prezerwatywy (DODAM ZE WCZESNIEJ PRZEZ KILKA MIESIECY DOSTAWAŁAM OKRES MIEDZY 10 A 13 ). ja byłam dziewicą . czy jest to bardzo prawdopodobne zebym zaszła w ciaże od razu jak zobaczyłam krew to już się nie kochaliśmy . i czy chłopak czuje jak juz dochodzi do wytrysku [


----edit by mama Julki----
Temat przeniesiony do specjalnego tematu przeznaczonego do tego typu rozmow : "czy jestem w ciąży?"
Prosze nie zaczynac tematu słowami typu:prosze o pomoc,błagam,pomozcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asiulka1992



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej....mam do was bardzo wielka prośbę....wiem że to głupi pomysł i uznacie mnie za jakąs nienormalną dziewczynę,ale mam problem...nie kochałam sie zchłopakiem tylko normalnie sziedziałam u niego na kolanach i tak jak byśmy to robili ale normlanie bylismy w ciuchach i w pewnym momęcie tak coś poczułam ale nie był jako tako stosunku....miałam już 2 miesiączki po tym... i wyszukuje tylko powodów cyz moge być w ciązy....to jest troche głupie ale ja jestem wraźliwą osobą i sie przejmuje chociaż każdy mówi ze to jest nie erealne zajsc w ciąże będąc w ubraniu... prosze jeśli chcecie mi pomóc to bądźcie z sercem i dajcie mi odp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze: nie ma takiej możliwości, żeby zajść w ciąże przez ubranie. Po prostu się nie da. A już po dwóch okresach to możesz być całkiem spokojna! Wink

Po drugie: Patryś A doszło do wytrysku? Bo z tego co widzę, to mogły być dni płodne... Confused
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Asiulka1992 nie masz sie co martwic:) tak jak napisala moja poprzedniczka przez ubranie nigdy nie dojdzie do zaplodnienia , nie ma takiej mozliwosci Smile

Patryś facet zazwyczaj czuje jak sie zbliza wytrysk Smile a musisz mi napisac ile trwaja twoje cykle mniej wiecej , ile dni to wtedy sie zobaczy czy mialas plodne dni czy nie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z powodu dużej ilości postów w tym temacie, zamykam go. Jednocześnie powstaje nowy temat specjalny dot. pytań typu "czy jestem w ciąży?"
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przemas



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:01 am    Temat postu: Czy moglo dojsc do zaplodnienia ?.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was.... Kochalem sie tej nocy z dziewczyna... i mialem na sobie prezerwatywe... wszystko bylo pieknie i ladnie dostalem wytrysku ona orgazmu ... i poszlismy spac.... gdy wstalismy rano... wyszslo tak, ze znowu zachcialo nam sie kochac... ale juz nie mialem prezerwatywy... wiec dotykalismy sie tylko... ale po pewnym czasie zachcialo nam sie "troszke pokochac" czyli poprostu wkladalem penisa w jej pochwe na chwilke (na kilka "posunięc)... ale nie doszedlem do wytrysku... ale mam pytanie... czy jest mozliwosc, ze zaszla ona w ciaze... poprostu slyszalem o takim czyms... ze przed wytryskiem moga wydobywac sie rozne plyny ustrojowe, w ktorych moze byc mala ilosc plemnikow... i tu moje pytanie... czy moglo dojsc do zaplodnienia... skoro ja nie doszeldem do wytrysku... i nie czulem zeby cos ze mnie uszlo... a dziewczyna poweidziala mi, ze okres bedzie miala za okolo 2 - 3 tygodni..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie miała dni płodne..a po skonczonym sexie umyliscie sie dokładnie?...to prawda ze w płynie pojawiaja sie plemniki ale dopiero przed samym wytryskiem. Wczesniej jest to płyn pochodzacy z prostaty.
hm...mysle ze nie ma powodu do obaw..nawet jesli nie wzieliscie prysznica, plemniki gina po paru minutach a domyslam sie ze sen trwał znacznie dłuzej Laughing takze głowa do gory Razz pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Następny
Strona 54 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group