Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" - Temat specialny (part. 4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko nie panikuj przed okresem najlepiej sie kochac bo jest wieksza pewność ze nie zjdziesz w ciąże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy czy masz regularne miesiaczki ale raczej nie masz sie czym martwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
)

Piszesz że bylo to po jej miesiączce, 3 dni po miesiączce sa dni nie płodne - jeżeli ma je regularne.


Z całym szacunkiem Paweł, ale to nieprawda - znam kobietę, która zaszła w ciążę 2 dni po miesiączce. Znam również taką, która po 2 ciążach, własnych obserwacjach i diagnozie lekarza wie, że jajeczkuje kilka razy podczas jednego cyklu miesiączkowego.

Obecnie w jedzeniu znajduje się sporo hormonów, "ulepszaczy", więc mają wpływ również na płodność - wspomagają ją lub zabijają.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyjątki zawsze były, ale chyba z wyjątków nie chesz zrobić regóły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to jest jakiś wyjątek kiedy kobieta jajeczkuje kilka razy podczas jednego cyklu. Więc nie możesz mówić, że trzeci dzień po miesiączce jest dniem płodnym, tylko dlatego, że jakaś kobitka ma inaczej niż prawie wszystkie.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 4:18 pm    Temat postu: Juz sama nie wiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisze bo moze tu uda mi sie dostac odpowiedz...mianowicie chodzi o to ze juz sama nie wiem czy to ciaza czy moze cos innego....dzisiaj powinnam dostac okres...niestety nie dostalam i nic w sumie nie wskazywalo na to ze mam go dostac....wczoraj zrobilam test ale wyszedl negatywnie...dzisiaj bylam na USG gdzie lekarz nie mogl nic stwierdzic gdyz mam strasznie duzo plynow w sobie...powiedziala ze nie wie nawet czy to nie jest ciaza pozamaciczna....czy to Torbiel ,poprostu nie wie nic...dala mi zdjecia i kazala isc do swojego lekarza...no ale wizyte mam dopiero na 16 sierpnia....i tyle czasu niewiedzy przed soba...Czy to faktycznie moze byc ciaza??A moze torbiel...ale czy torbiele nie bola???I czy to cos powaznego....??Ponoc boli brzuch i jajniki przy torbielach i to potwornie....a ja co godzine musze chodzic do toalety bo mam pelny pecherz:( Juz sama nie wiem co robic...Pomozcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauliśka
Gość









PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dokladnie ten sam problem ;/ Dzisiaj powinnam dotac okres i nuc ;/
Tylko,że u mnie bylo tak,że bojąc sie,że wpadłam wziełam tabletki 72 po ale po tym dzialy sie ze mna zupelnie inne rzeczy niz byly na ulotce. Za jakis czas zrobilam test no i wyszedl negatywny. Ale okresu nie ma ;/ Nie wiem czy to może być spowodowane ciążą czy może tym,że ostatnio sporo schudłam i okres sie poprostu zatrzymal ;/? Objawy niby mialam...chociaz raz bylo tak raz tak....niby troche bola mnie piersi od paru dni i czasem brzuch tak jak na okjres ale go jakos nie widac. te wszystkie objawy ciazy na stronach sa takie malo zauwazalne przy wczesnej ciązy. Może ktos mogłby napisać cos dokladniejszego? Prosze ;(
Powrót do góry
Młoda :(
Gość









PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawialam z chłopakiem petting, nawzajem sie dotykalismy. Boje sie poniewaz On dotknal pare razy swojego członka a potem wkladal mi palce do pochwy. Do wytrysku nie doszło wogole, czyli jak do wytrysku nie doszlo wogole to 'kroplekowanie' nie wystapilo ? Boje sie wlasnie ze mogl przeniesc ten plyn na palcach. Miesiaczka spoznia mi sie 3 dni (w ciagu pol roku byla ona co 27,28 dni a raz zdazylo sie ze 'przyszla' po 36 dniach) ale nic nie wskazuje nawet ze ona przyjdzie, zawsze bolal mnie brzuch a teraz wogole, tylko troche piersi bola. Czy duze sa mozliwosci ze jestem w ciazy ?
Powrót do góry
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Młoda nie bój się bo stres może jeszcze bardziej opóźnić miesiączkę. okres może spóźniać się do 14 dni, jeśli po tym czasie się nie pojawi to wtedy trzeba zacząć się martwić.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Młoda :(
Gość









PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... Jeszcze jedno: Do wytrysku nie doszło wogole, czyli jak do wytrysku nie doszlo wogole to 'kroplekowanie' nie wystapilo ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  Następny
Strona 3 z 56

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group