Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.25"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agata2706 jesli wyszedl na styk i zaraz po tym mial wytrsyk to jak najbardziej moglas zajsc w ciaze. Po miesiaczce rozpoczynaja sie dni plodne. Ile dni po miesiacze to juz zalezy od dlugosci cykli i tego czy sa regularne.

Wiec jesli podasz ktorego dnia cyklu to mialo miejsce ilu dniowe masz cykle i czy sa regularne bedziemy w stanie cokolwiek dokladnie powiedziec. POki co moge powiedziec ze ryzyko istnieje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli na 100% będzie wszystko ok?? tłumaczymy to sobie tak że plemniki z poprzedniego wytrysku zostały zneutralizowane poprzez oddanie moczu i umycie penisa. A podczas naszych zabaw (loda) nie doszło do wytrysku a z tego co kojarzę plemniki pojawiają się w pre ejakulacie dopiero tuż przed samym wytryskiem, gdy wytrysk jest już nieunikniony. Mamy rację czy się mylimy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agata2706



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 8:38 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam regularych
i przewzznie trwa okres ok 6-7 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli nei masz cykli regularnych to ryzyko ciazy istnieje.
Za 14 dni zrob test, wyjdzie juz dobrze. Test z krwi bhcg da 100% pewnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie 100% racje. Ciazy z tego nie bedzie nie panikujcie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za słowa otuchy i wsparcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 11:16 pm    Temat postu: ja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam pisze już ostatni raz. Chciałbym podziękować za pomoc i radę. Tak macie rację nie dorosłem póki co zrezygnuje z tego, nie ma sensu. Jako facet nie dorosłem. Nie wiem dlaczego koledzy dorośli, ale ja nie. I w sumie w porównaniu do możliwości ciąży nawet nie jest mi z tym tak źle.
Po za tym porozmawiałem z tą moją i mówi, że się zna. Cokolwiek to oznacza i, że miała okres z łuszczeniem nie mógł być bez jak to ujęła, ale jakoś to tam się podobno charakterystycznie odróżnia. Ja nie wiem było mi niezręcznie. ...
Wiele się dowiedziałem, a jak mówią wiedza jest bezcenna.
Jeszcze raz dzięki. Mam nadzieje, że macie racje (jak i dwa testy apteczne). Trzymajcie się Smile Jak to się tutaj mówi ciepło, się trzymajcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masienka



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam takie pytanie poniewaz mialam stosunek z moim chlopakiem i on niesety doszedl za szybko i jakby to powiedziec mnie zalal ale po tym przez 5 dni bolal mnie brzuch mam etraz problem poniewaz mam zawroty glowy jest mi nie dobrze ale dostalam okresu i teraz niewiem czy jestem m wciazy pomozci prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masienka po 2 tygodniach nie wystepuja objawy ciazy.
Okres jest normalny? Nie zauwazasz zadnych zmian? W kolorze dlugosci trwania? Obfitości? Jesli wszystko jest normalnie to ciaze mozna wykluczyc.

Jesli nie jestes 100% pewna zrob test z krwi bhcg da 100% pewnosc
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Klauduś



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tychy
PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:20 pm    Temat postu: Ciąża ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile mam problem i byłabym wdzięczna za Waszą pomoc. Ok 4 dni przed miesiączką (która nastąpiła 13 marca) kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą. Jednak kiedy kochaliśmy się w pozycji "na pieska" w trakcie wytrysku ściągnął prezerwatywę i "doszedł" na moje pośladki. Tydzień po miesiączce, zaczęły mnie boleć znów piersi. To jest pierwsza połowa cyklu i zdarza mi się to po raz pierwszy. Bardzo proszę o Waszą szybką odpowiedź... Pozdrawiam gorąco

--- Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Regulamin!---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group