Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?" (part 21)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej przyjaciółce spóźnia się okres ,ale była pod wpływem alkoholu lecz Ona nie wiele pamieta , dotykała jego penisa i prawie uprawiali sex , włożył bez zabezpieczenia lekko penisa do pochwy lecz nie dokońca i miał wytrysk , czy jest ryzyko ,że Ona zaszła w ciążę?? Prosze o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli sperma zostanie wprowadzona w okolice pochwy, np na palcach albo nastapi wytrysk w okolice pochwy a ma dni płodne to oczywiście że może zajść w ciąże. Błona dziewicza ma "otworki" którymi krew podczas miesiączki moze wypływać, tą samą drogą plemniki mogą dostać sie do jajeczka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 3:59 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciaży?" part. 21 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do rozmowy tutaj Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ogrek



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 8:46 pm    Temat postu: Prawdopodobieństwo ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was bardzo serdecznie, mam pytanie odnośnie prawdopodobieństwa zajścia w ciążę przez moją dziewczynę.

Ostatni okres miała około 16stego czerwca (okres spóźnia się grubo 2 tygodnie). Współżyliśmy między 18 a 22gim czerwca, podczas którego, przez krótki okres czasu "wszedłem" bez gumki, dosłownie na minutę - dwie, bez wytrysku. Wiele się naczytałem o płynie poprzedzającym wytrysk, w którym mogą znajdować się plemniki, a co za tym idzie - może dojść do zapłodnienia. Oczywiście później również współżyliśmy, jednak już tylko i wyłącznie z prezerwatywą, którą zawsze dokładnie sprawdzam po każdym stosunku. W dodatku uprawialiśmy petting, ale z tego co słyszałem, nawet jeżeli w okolicach intymnych kobiety znajdzie się sperma, to nie istnieje zbyt duże prawdopodobieństwo zapłodnienia, ponieważ nasienie musi być wprowadzone głęboko do pochwy. 27mego lipca, zrobiła test ciążowy około godziny 11, firmy Quick Vue (podobno jeden z wiarygodniejszych) - test był negatywny.
Fakt, ostatnio miała sporo stresów, broniła licencjat, miała dłuższy wyjazd poza miejsce zamieszkania itp - to podobno wpływa na okres. Ostatnio nawet wspominała, że pojawiają się jej bóle kręgosłupa, zmiany dermatologiczne na twarzy, częste oddawanie moczu - według niej, zawsze tak ma, gdy okres ma nadejść (chociaż wciąż brak przed okresowego bólu piersi), jednak ja wciąż się zamartwiam, brakiem miesiączki.
Od jakiegoś roku tak naprawdę miewa regularne okresy, wcześniej miała takie wahania, jednak okres został jej wyregulowany przez ginekologa. A tu nagle bach, w tym miesiącu takie opóźnienia i to w dodatku po tym zajściu bez zabezpieczenia.
Proszę Was wszystkich o zdanie w tej sprawie, uwierzcie mi, parę nocy już nie śpię tylko analizuję czy mogło dojść do zapłodnienia. Pozdrawiam


Nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne. Przeczytaj regulamin forum.

Przeniosłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli uprawialiście petting w dni płodne i nasienie dostało się w okolice pochwy, a Twoja dziewczyna była podniecona to plemniki mogły się przedostać dalej...

Co do preejakulatu, na pewno nie ma szans żeby cokolwiek się dostało, gdyż tam plemniki zdolne do zapłodnienia pojawiają się bezpośrednio przed wytryskiem.

Co do testu, powinien być po takim czasie wiarygodny. Możecie jednak wykonać test z krwi w laboratorium, on daje 100% pewności.

A co do regularności okresu...Jeśli przestała brać leki to możliwe jest ponowne rozregulowanie cyklu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ogrek



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mówisz, że małe jest prawdopodobieństwo żeby była w ciąży? Strasznie się tym denerwuje. Już minęło tyle dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 2:12 pm    Temat postu: Re: Prawdopodobieństwo ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogrek napisał:
Współżyliśmy między 18 a 22gim czerwca, podczas którego, przez krótki okres czasu "wszedłem" bez gumki, dosłownie na minutę - dwie, bez wytrysku.


Jeśli chodzi o tę sytuację to nie było możliwości ciąży.

ogrek napisał:
W dodatku uprawialiśmy petting, ale z tego co słyszałem, nawet jeżeli w okolicach intymnych kobiety znajdzie się sperma, to nie istnieje zbyt duże prawdopodobieństwo zapłodnienia, ponieważ nasienie musi być wprowadzone głęboko do pochwy.


Co do tej sytuacji, to jeśli sperma znalazła się na zewnętrznych narządach płciowych Twojej partnerki, a była ona podniecona i były to jej dni płodne, to jest możliwość że plemniki się dostały tam gdzie powinny.

Jak powiesz czy to były jej dni płodne czy nie, to będzie można coś więcej powiedzieć. Zapraszam do lektury tematu "Jak wyliczyć dni płodne/niepłodne" w dziale metody naturalne.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ogrek



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 3:29 pm    Temat postu: Re: Prawdopodobieństwo ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:

Co do tej sytuacji, to jeśli sperma znalazła się na zewnętrznych narządach płciowych Twojej partnerki, a była ona podniecona i były to jej dni płodne, to jest możliwość że plemniki się dostały tam gdzie powinny


Tzn nigdy się nie zdarzyło, że "skończyłem" w okolicach narządów płciowych mojej partnerki. Ewentualnie, w czasie pocierania się narządami, jeszcze przed wytryskiem, lub ewentualna masturbacja jej, tuż po moim wytrysku, jednak zawsze po wytarciu dłoni. Nigdy nie było tak, że widoczna ilość nasienia powędrowała w okolice jej miejsc intymnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że możesz być spokojny Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justsmile17



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:14 pm    Temat postu: Wczesne objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Dziewczyny! Z piątku na sobotę przeżyłam swój pierwszy raz. Wyszło to dość spontanicznie i... no cóż, nie zabezpieczyliśmy się, ale chłopak był we mnie dosłownie moment i na pewno nie skończył (wiem o płynie preejakulacyjnym). Na następny dzień powinnam była dostać okres, jednak, hmmm, nie pojawia się do tej pory a już środa. W sumie żadna nowość, spóźnia mi się praktycznie zawsze, ale zaczynam wariować. Od niedzieli boli mnie strasznie podbrzusze, oba jajniki, Z NERWÓW jest mi niedobrze i nie mogę jeść. Sądzę, że to za wcześnie żeby mówić o jakichkolwiek objawach ciąży, ale tyle się tego tu naczytałam... Pierwszy raz był strasznie bolesny, nie mogłam się rozluźnić - mam tam, na dole, nawet skaleczenie przez które dotąd mnie boli i do wczoraj przez nie lekko krwawiłam, także nie sądzę, żeby były to ciążowe plamienia. Test zrobię jutro rano, choć nie wiem czy tak szybko cokolwiek wykaże... Od samego początku (od soboty) wydziela mi się także taki lepki śluz o dość nieprzyjemnym zapachu... Śluz ciążowy to raczej nie tak szybko, prawda? Boli mnie nietylko podbrzusze, ale też tak wyżej, w okolicach żołądka... Myślicie, że to raczej ciąża, jakiś stan zapalny czy może podświadomość połączona z dolegliwościami pierwszego razu?? Boję się okropnie, pomóżcie!!! Im więcej czytam, tym więcej mam objawów - dzisiaj skoczyła mi temperatura -.-' Pomóżcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 1 z 52

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group