Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jest jakiś skuteczny zamiennik viagry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 9:03 am    Temat postu: Czy jest jakiś skuteczny zamiennik viagry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oraz sildenafilu. Przetestowałem oba ale bardzo źle się po nich czuje. Boli mnie głowa i skacze mi ciśnienie ( jestem wysokociśnieniowcem, wprawdzie biore leki ale pomimo tego skacze mi ciśnienie na przykład po kawie, jak się okazało bo viagrze jeszcze lepiej).

Czy są może jakieś ziołowe preparaty , które nie powodują takich negatywnych efektów ale jednocześnie mają wpływ na erekcję?


Ostatnio zmieniony przez clour dnia Pią Maj 12, 2017 10:12 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dankow
Spamer


Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 6:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak są. Sildenafil to swoista ostatnia deska ratunku. Nie warto nadużywać - szczególnie gdy powoduje efekty uboczne jak to się dzieje u Ciebie z tego co czytam.
Możesz przetestować sobie chociażby [reklama]... Może nie są najtańsze, ale tego typu środki generalnie nie są tanie. Są za to efektywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dankow napisał:
Tak są. Sildenafil to swoista ostatnia deska ratunku. Nie warto nadużywać - szczególnie gdy powoduje efekty uboczne jak to się dzieje u Ciebie z tego co czytam.
Możesz przetestować sobie chociażby Cum On lub Man tabs... Może nie są najtańsze, ale tego typu środki generalnie nie są tanie. Są za to efektywne.


Czy są na receptę? Bo szczerze powiedziawszy to nie mam już ochoty wybierać się do lekarza ;/ Wizyta trwała raptem 2 minuty. Lekarz zapytał się o co chodzi. Machnął od razu receptę. Oraz poszło 80 złotych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 7:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarze mają na pacjentów średnio tyle czasu. Zarówno w prywatnej jak i państwowej służbie zdrowia. Pacjent jest jedynie nr w tabelce.
Ze skutecznych znam kilka - wśród nich ta słynna niebieska tabletka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group