Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy istnieją jakieś naturalne środki na potencje?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaf55



Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 4:05 pm    Temat postu: Czy istnieją jakieś naturalne środki na potencje? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 37 lat i już zdarza mi się, że nie chce mi stawać. Nie jest to częste ale widzę, że mam z tym problem. Jakieś porady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj!

Takie naturalne sposoby poprawy to dość nowe i innowacyjne metody, niestety musisz się natrudzić by je wykonać.

Pomóc może Ci stosowanie naturalnych wyciągów roślinnych, takich jak np. epimedium, maca, palma sabałowa, paprotka zwyczajna, dynia, żeń-szeń, buzdyganek lekarski, kolcorośl lekarski czy lukrecja pozwala wzmocnić erekcję, oraz powiększyć wymiary prącia w czasie wzwodu.
Dietę można wzbogacać suplementami, poleca się preparaty Climax Control, Vigrax czy Xtrasize, ponieważ zawierają tylko naturalne składniki.

Pamiętaj również o ćwiczeniach fizycznych, czyli odpowiedniej kondycji, dobrym odżywaianiu - papierosy i alkohol precz! Woda mineralna zamiast coli i innych napojów.

Mam nadzieję, że pomogłem - pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kubaszko



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam 35 i też zdarzają mi się takie wpadki… Trochę się tym przejąłem, bo zawsze bzykałem kiedy chciałem i żadnego problemu nie było. Poczytałem w necie i stwierdziłem, że to przez przemęczenie i złą dietę. Kupiłem Liderin i łykam godzinkę przed seksem. Polecam, bo mnie nigdy nie zawiódł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group