Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy cos jest zle zemna??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 3:50 pm    Temat postu: czy cos jest zle zemna?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie czy cos sie moze dziac zemna gdy podczas brania tabletek nic nie przytylam a biore juz je 6 miesiecy , nie rouzmiem dlaczego nic nie przybieram na wadze prosze o szybki odpisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda O
Gość









PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brałam tabletki 5 lat i też nie przytyłam, uważam że wszystko jest ok. Ja mam jednak problem po odstawieniu tabletek, nie biorę ich 10 miesięcy i mój organizm wariuje, raz mam okres raz nie, dwa razy myślałam,że jestem w ciąży a tu nic, a strasznie chcę mieć dziecko.
Powrót do góry
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem . ja mam nadzieje ze nie bede miala takiego problemu z organizmem ale dziekuje za odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy w czasie gdy chce uniknac miesiaczki i biore nastepna ture tabletek czy moze dojsc do tego ze miesiaczka moze nie wystapic lub opuznic sie bo musialam wziasc pod rzad dwa opak bo musialam czy cos moze buc nie tak z moja miesiaczka????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group