Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy ciąża jest w tym wypadku mozliwa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mika1111



Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 3:25 pm    Temat postu: czy ciąża jest w tym wypadku mozliwa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spotykam się od pewnego czasu z chłopakiem. Jest ode mnie dużo starszy. Nie nalega na seks, mówi że poczeka. Wczoraj nas poniosło trochę. Zaczął mnie całować i dotykać. Pieścił łechtaczkę i wejście do pochwy. Potem doszedł w moich ustach. Nie mam tu obaw o ciążę, bo ani razu nie dotknął mnie ręką w której wcześniej miał penisa. Ale potem pieściliśmy się jeszcze raz i tu już nie jestem taka pewna. Tzn na pewno nie miał na palcach widocznego nasienia. Poza tym dłużej zajęło mu dojście i choć pieścił się potem też sam, to kiedy ja dotykałam go czułam że jest suchy. a samym penisem mnie nie dotykał.
Tylko palce i język.
Chyba za bardzo panikuję, planuję przejść się po tabletki, bo po czymś takim, to już możemy któregoś razu nie wytrzymać, ale czy ciąża w tym wypadku jest możliwa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jest mozliwa.. ale wiesz.. moglo was poniesc i jednak gdzies tam cos zostalo przeniesione gdzie nie powinno.. osobicie ryzyka nie widze ale jesli bedziesz spokojniejsza zrob sobie badanie na bete Smile ja kiedys robilam w diagnostyce https://diag.pl/sklep/badania/beta-hcg/ bo badanie robilam rano a wynik mialam popoludniu online Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group