Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

często się stresujecie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 11:57 am    Temat postu: często się stresujecie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy często się stresujecie?? Czy raczej nie przejmujeicie się problemami za bardzo? Kiedyś czytałam że narodziny dziecka to podobny poziom stresu do śmierci bliskiej osoby, trochę mnie to zdziwiło ale w sumie jak się bardziej nad tym zastanowić. Co WAs najbardziej stresuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba często, ostatnio moim największym zmartwieniem były finanse a raczej ich kiepki stan, za chwilę mam parę rodzinnych uroczystości i dużych wydatków, a po świętach jeszcze na koncie pustki, cięzko się tym nie streować, co jakiś czzas biorę nervomix control bo czuję się po nim spokojniejsza i jakoś łatwiej mi nabrać do tego wszyskiego dystansu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
balbinkaa29



Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 6:42 pm    Temat postu: stres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja niestety często i w każdej możliwej sytuacji Sad Jak tylko jest chociaż odrobina stresującej sytuacji od razu pocą mi się dłonie i wgl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też z tych stresujących, jak bym się nie starała to zawsze się czymś zdenerwuje, coś mnie wytrąci z równowagi. Jak sobie z tym radzę? Uciekam w sport, godzina na siłowni rozluźnia mnie i łagodzi napięcie nerwowe. Piję również biovital na wzmocnienie i uspokojenie, głóg w składzie ma takie działanie i szybko pomaga. Dużo lepiej funkcjonuję dzięki niemu. I przede wszystkim staram się nie denerwować, oddychanie też dużo daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi na stres pomaga nervomix control, jak miałam cieżkie przeprawy w pracy i perspektywę ze zaraz tej pracy nie bedę mieć to byłam na maksa zestresowana, ne mogłam myśleć racjonalnie z tego stresu, ciągle sovie wkręcłam jakieś czarne scenrariusze, po nervomxie była ża ulga, czułam sie bardziej rozluźniona i spokojna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
makiz7



Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 9:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamiętam, że za czasów szkolnych stres pomagał mi się zmobilizować do działania. Na przykład pamiętam, jak poszłam do odpowiedzi i dzięki stresowi odpowiedziałam na 4. Ale teraz w dorosłości stresuje się o wiele częściej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewina



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 8:43 pm    Temat postu: stres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie stres najczęsciej mobilizuje ale tez moze paralizowac, zalezy chyba od natężenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozalia123



Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak często można brać ten nervomix? Czy na sen też się sprawdza bo z tym u mniie ostatnio spory problem. Śpię kiepsko i często się budzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group