Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwono brązowa wydzielina z pochwy po okresie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zalamana12345



Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 11:53 pm    Temat postu: Czerwono brązowa wydzielina z pochwy po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam wielki problem. Mam 18 lat i ostatnio dostałam okres który trwał 6 dni jak zawsze u mnie. Jednak kiedy się kończył, zaczęła wydobywać się z mojej pochwy czerwono-brązowa wydzielina, która męczy mnie już ponad tydzień. Nie swędzi mnie nic, nie piecze ale jest straszny zapach KWAŚNY i czuć go kiedy chodzę lub siedzę lekkim okrakiem. Bardzo się tego wstydzę i nie mam pojęcia dlaczego tam mam . Oczywiście myję się codziennie. Proszę o pomoc !!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze jakas infekcja?
ja bym przeszła sie do gin.
nie ma sie czego wstydzic.
nic nie robiac szkodzisz bardziej .
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zalamana12345



Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U ginekologa byłam dokładnie 5 dni przed okresem i stwierdził że jest wszystko w porządku.
To musiało wziąć się z czegoś w czasie okresu, tampony albo współżycie z chłopakiem pod koniec miesiączki ? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narciarka



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie ginekolog powiedzial, ze taka ciemna wydzielina po okresie to sa resztki krwi ze sluzem i nie ma sie co nia przejmowac:) a co do zapachu i ewentualnego kwasnego odczynu, to czy uzywasz do podmywania sie tylko plynow do miejsc intymnych? moze kup sobie jakis zel probiotyczny do tych miejsc, ktory wyreguluje pH pochwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group